Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Od najavljenih 9???? Jel to iliev ide stopama bunjevcevica? Komsije, jel bese on drzi rekord u broju pojacanja u jednom prelaznom roku?

 

Drugo, recenica "brasanac je predvidjen za prodaju jer mu sledece sezone istice ugovor" ne obecava da ce se ta prodaja i desiti. Ne zaboravite da njega bezuspesno pokusavamo da prodamo vec skoro 5 godina, jos dok je igrao u raspalom sartidu.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

 

Ako je tacno ovo sto prica Pantic od 12:00 za Trbojevica, izgleda da je stvarno dobio dobru lovu kao sto se prica da da glas opoziciji

 

Mora se dovesti i malo iskusniji igraci za klupu, videli smo ove sezone da od klinaca nema leba kad su u pitanju i utakmice u nasoj ligi.

Edited by El Patron
Link to comment

Evo i prve polu bombe. Verovatno Tomic njega planira umesto Jovanovica, zato ga je pustio da trazi klub.

 

Tomić našao štopera za Partizan: Traži da mu dovedu Cvetinovića, kaže da igra brže nego Jovanović (VIDEO)

http://www.mozzartsport.com/vesti/tomic-nasao-stopera-za-partizan-trazi-da-mu-dovedu-cvetinovica-kaze-da-igra-brze-nego-jovanovic-video/137084

 

http://www.transfermarkt.de/dusan-cvetinovic/profil/spieler/71225

Edited by El Patron
Link to comment

Znaju Iliev i Tomic sta rade iako mnogi prizeljkuju njihovu smenu i dolazak Nikolica za trenera, Citam malo po forumima, dosta ljudi priziva njega za trenera i povratak skartiranih Lekovica, Subica koji su po njima klase za Bogosavca i Cirkovica koji je bolji igrac od Gogue po nekim ljudima. 

Mozda bi nam Miroslav Radovic pomogao, ali videlo se u kakvom je stanju bio u Olimpiji, nije to vise onaj igrac iz Legije, tako da me i ne cudi ako je istina da ga Tomic nije hteo zimus.

Znam da je vecina ljudi za teranje ove uprave i dolazak Bika, mozda Djukica ili Nikolica za trenera, ali eto ne znam sto mi se ne svidja tako nesto, pre sam da ostanu ovi. Pisem kao da me Vazura placa.

Gotivio sam Nikolica dok je bio trener, ali sad ipak mislim da sa njim ne bi titulu videli, zamalo i sa Olimpijom da je izgubi...

Najveca bruka u evropi na domacem terenu je bila kad je on bio trener. 0-4 od Besiktasa je ipak previse.

Edited by El Patron
Link to comment

Znaju Iliev i Tomic sta rade iako mnogi prizeljkuju njihovu smenu i dolazak Nikolica za trenera, Citam malo po forumima, dosta ljudi priziva njega za trenera i povratak skartiranih Lekovica, Subica koji su po njima klase za Bogosavca i Cirkovica koji je bolji igrac od Gogue po nekim ljudima. 

Mozda bi nam Miroslav Radovic pomogao, ali videlo se u kakvom je stanju bio u Olimpiji, nije to vise onaj igrac iz Legije, tako da me i ne cudi ako je istina da ga Tomic nije hteo zimus.

Znam da je vecina ljudi za teranje ove uprave i dolazak Bika, mozda Djukica ili Nikolica za trenera, ali eto ne znam sto mi se ne svidja tako nesto, pre sam da ostanu ovi. Pisem kao da me Vazura placa.

Gotivio sam Nikolica dok je bio trener, ali sad ipak mislim da sa njim ne bi titulu videli, zamalo i sa Olimpijom da je izgubi...

Najveca bruka u evropi na domacem terenu je bila kad je on bio trener. 0-4 od Besiktasa je ipak previse.

 

Čitaj malo pažljivije druge "forume" pa ćeš videti da se priziva đukić, a ne nikolić.

 

Što se tiče ilieva i ja smatram da itekako zna šta radi. Dolaskom ovusua, radina, đuričkovića i ostalih jsl livadara radi za menadžere koji žele da se utale nekom budućom sitnom prodajom po nekim azerbejdžanima i moldavijama. To samo slepac ne vidi. Umesto da ne priča kako nema para i umesto da te pare uloži u jednog đurđića, iliev (uz prećutnu podršku tomića) kupuje neku jsl sitnež kojima je plafon u karijeri jedan radnički ili javor.

Treba pokušati kod ovog kokeze da se izboksuje veći broj stranaca, tako da uz težnju ka kupovinom iole kvalitetnijih stranaca tipa švajcarskog brazilca  + omladinska škola, pokušati da se napravi neka simbioza kojom bi se nadali nečemu i u evropi. Sa đuričkovićem, ovusuom, radinom i sličnima moguća je samo borba za plej of u jsl ligi i eventualno treće predkolo u ligi evrope.

Link to comment

Od najavljenih 9???? Jel to iliev ide stopama bunjevcevica? Komsije, jel bese on drzi rekord u broju pojacanja u jednom prelaznom roku?

 

 

Leto 2008. - Stamenković, Marković, Mijailović, Vukobratović, Dević, Edgar, Some, Maksimović, Jaković, N. Nikolić, Subašić (11)

+ nešto kasnije Lazetić, Petković, Kleo, Pekarić (4)

 

Ovih prvobitnih 11 je vjerovatno najgori prelazni rok u istoriji Zvezde (by Bunja).

Ova četvorica su došla po ispadanju iz Evrope i bili su dobra pojačanja, osim Pekarića koji se i nije naigrao.

 

Ipak, po kvantitetu prednjači sledeći prelazni rok (by Adža):

 

Leto 2009. - Kadu, Savio, Ignjatijević, Obrić, Lazović, Lekić, Jevtić, Vilotić, S. Đorđević, Cvetković, Savić, Pavlović, Vasiljević, Bajković, S. Perović, Mijović, Srećković (17)

 

Bila su ovo jeftina pojačanja, od kojih se njih 10-ak u takvoj Zvezdi izborilo za status prvotimca.

S druge strane, tu si čuveni Obrić i famozni Mijović!!!

 

A po odnosu kvaliteta i kvantiteta, Bunjinom roku može da parira, čak ga i šije sledeći Partizanov (by Bjeka):

 

Leto 2006. - Jahić, Radosavljević, Mihajlov, Zajić, Nikolov, Stojkov, Mirosavljević, P. Lazić, Markovski, Vukelja, Lazarević, Maletić (12)

 

Naravno, ovde je uticaj na izbor igrača imao i tadašnji trener Partizana (Ješa).

Edited by colonelo
Link to comment

Da li je moguće da u toj 2006. nisu uboli jednog igrača od 12? Koja imena čoveče..

Još i Ješić tad postavljen :isuse:

 

Ova pojačanja iz Radničkog i Javora nagoveštavaju ponavljanje 2006.

 

Samo čekam još onaj Ovusu da se ubaci u priču za kompletnu zajebanciju.

Link to comment

Što se tiče ilieva i ja smatram da itekako zna šta radi. Dolaskom ovusua, radina, đuričkovića i ostalih jsl livadara radi za menadžere koji žele da se utale nekom budućom sitnom prodajom po nekim azerbejdžanima i moldavijama.

+1 - kao stecajni upravnik bez ikakve kontrole i odgovornosti - pozicija san snova za svaku lopinu.

 

da li postoji ikakav legalan nacin da se ovi banditi sprece da naprave jos vecu stetu?

Link to comment

Дефанзивни везни Вождовца Милан Радин поузданошћу се ове сезоне озбиљно наметнуо многим клубовима и, како упознаје генерални директор Змајева Горан Гркинић, тренутно је под будним надзором спортског директора црно-белих Ивице Илиева.

– Милан Радин ће, колико знам, каријеру да настави у Партизану – ексклузивно открива, Гркинић.

 

Ivica će ipak pokušati da zaseni 2006...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...