Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

ovo malo što sam video, ćelavca sa gola hitno proslediti negde. bilo gde.

može skupo da nas košta

Link to comment

Bespotrebno iskljucenje Nikolica i parni zuti Ostojica , koliko god bili u pravu. Bice cupavo u Nisu sa ovim indijancem na golu i bez Ostojica ispred njega, uz ovako nabrijane ali i slepe sudije ...  :fantom: 

Link to comment

Bespotrebno iskljucenje Nikolica i parni zuti Ostojica , koliko god bili u pravu. Bice cupavo u Nisu sa ovim indijancem na golu i bez Ostojica ispred njega, uz ovako nabrijane ali i slepe sudije ... :fantom:

Sta se bojiš laganica 2-0 za nas u Nisu

Link to comment

Bespotrebno iskljucenje Nikolica i parni zuti Ostojica , koliko god bili u pravu. Bice cupavo u Nisu sa ovim indijancem na golu i bez Ostojica ispred njega, uz ovako nabrijane ali i slepe sudije ...  :fantom: 

 

Srećom vraća se Everton, tako da ćemo se skrpiti nekako.

 

edit: @ Cash Objasnio  :fantom: , možda eventualno 1 - 2.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

+1

 

histerija po socijalnim mrežama, utakmica sa vošom, ovo juče je samo i isključivo proizvod bahaćenja polovine* srbije

 

 

 

* kako kaže žurnal u jučerašnjem naslovu "pola srbije danas navija za voždovac"

Link to comment

Ja stvarno ne pratim Jelen Super Ligu, ali sad gledam rezultate jer je potpuno ludilo ovo što se dešava. Uglavnom, otvaram Blic app juče i vidim prvu vest o FKP pobedi, gde umesto agencijski neutralnog tona imaš neku zapitanost zašto FKP nije dao gol i u prvom poluvremenu.

 

Da me ne shvate pogrešno, ja volim kritički pristup, ali otkad je sveta i veka te prve vesti po završetku utakmice imaju newswire ton, a ne mučko insinuiranje i optužbe.

 

Kad je počeo ovaj neprofesionalizam?

Link to comment

Ja stvarno ne pratim Jelen Super Ligu, ali sad gledam rezultate jer je potpuno ludilo ovo što se dešava. Uglavnom, otvaram Blic app juče i vidim prvu vest o FKP pobedi, gde umesto agencijski neutralnog tona imaš neku zapitanost zašto FKP nije dao gol i u prvom poluvremenu.

Da me ne shvate pogrešno, ja volim kritički pristup, ali otkad je sveta i veka te prve vesti po završetku utakmice imaju newswire ton, a ne mučko insinuiranje i optužbe.

Kad je počeo ovaj neprofesionalizam?

odprilike posle one sezone "gračanica čeka titulu". posle šest godina dominacije nakupilo se svačega tu, mediji naklonjeni zvezdi, a to je (velika) većina osetili su državni vetar u leđa, a kako je novinarska prefesija degradirana proteklih decenija raznorazni šljam je isplivao i sad leči frustracije i nalazi se prozvanim da iznese svoj sud

blicz, žurnal, mocartsport ne verujem da mogu da se proberu dva novinara iz tzv sportskih rubrika

 

juče je žurnal stavio na naslovnu "pola srbije navija za voždovac" u najavi utakmice fkp - fkv

 

 

batali to, šta god te interesuje u vezi sa fk partizan svrati ovde

:fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...