Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Da su Zvezdini trener i rukovodstvo, progutali knedlu i na terenu (kao sto su to ucinili igraci) kao i na TV cestitali Partizanu na pobedi i na trofejima, na Zvezdu bi ljudi gledali kao na veliki klub koji se u porazu ne srozava.  Umesto toga, Zvezdini rukovodioci ponasaju se kulovski i kukavicki.  Tesko je navijati za kulove i kukavice koji su uz to i gubitnici.

Link to comment

Djurovski je cestitao Celavam odmah posle utakmice i Partizanu dok je davao intervju za Arenu sa terena, ovo posle je kao kad taoc daje izjavu  koju su mu napisali otmicari ... jbg ...

Link to comment
"Hteo bih da čestitam našim igračima na izvanrednoj igri tokom 90 minura. Nazalost, ne može se igrati protiv 12 igrača. Došao sam u Zvezdu 1976. i mene su učili Đorić, Ostojić, Milićević, Stanković, Kostić i Sekularac da igram i pobeđujem. I Zvezda mora da pobeđuje, ali nismo naučeni da pobeđujemo 12 igrača. Ako vidite posed lopte i broj faulova videćete ko je bio bolji na terenu. Mislim da smo pružili izvanrednu partiju i tako treba nastaviti. Zvezda mora da bude ona prava", rekao je Đurovski.

 

Zvezda je izgubila tri od četiri "večita" derbija, poslednja dva uzastppna.

 

"Kada se spremimo i kada sudija pokrade i uništi samopouzdanje, protivniku da samopouzdanje ne svirajući jedan penal i nekoliko faulova. Ne znam dokle ćemo ovako. Moje je da radim i da ćutim, ali ima momenata kada treba reći sve. Moji igrači su pokazali i prikazali da smo najbolji tim", dodao je trener Zvezde.

 

 

E moj Bosko, po toj logici je Tumba trebalo da pobedi sve derbije, a uglavnom je prolazio kao bos po trnju.

 

Zao mi je sto se pretvorio u potrcka gazda Branovog soldata....

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

 

"Direktno je uticao Grujić u utakmici na Marakani i kada je visio drugi gol u vazduhu, tada nije isključen Leonardo. A onda Tavamba daje gol posle faula nad golmanom u petercu. Mažić je danas vodio utakmicu i vodio je do pobede Partizana. Mi smo danas pojeli Part8zan, oni su se branili kao neki nižerazredni klub", zaključio je Terzić.

 

:0.6: 

 

 

Direktan je krivac što Zvezda nije 2014. dobila licencu, a sve da bi se obračunao sa Draganom Džajićem, da bi mu tada video leđa. Ovog puta hoće da ovo rukovodstvo ode, a on postavi svoje marionete. To njemu Zvezda neće dozvoliti. Sve ono što je direktor Rada govorio na skupstini FSS, to je istina, to su gunđali sebi u bradu svi delegati", rekao je direktor Zvezde.

 

Pokriva se Dzajom, zanimljivo...

Link to comment

:0.6:

 

 

Pokriva se Dzajom, zanimljivo...

 

potezi ocajnika, najurice ga govnjivom motkom i to bukvalno ovi sto sede oko njega. inace, to sto on radi, vasi u kontinuitetu isporucuju vec dve godine. cia, vatikan, ovo, ono... 

Link to comment

Ako tim krene agresivno, gotovo va banque, u prvih 30 minuta utakmice, onda mora da poentira da bi tu svoju dominaciju materjalizovao vodjstvom.  U protivnom, obicno gubi utakmicu, jer i fizicki i psihicki pada posle perioda neiskoriscene dominacije.  Ne mislim da su zamisao Djurovskog da krene agresivno kao i postavka utakmice bili pogresni.  Problem je to sto kljucni igraci tu zamisao nisu umeli da sprovedu.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Ako tim krene agresivno, gotovo va banque, u prvih 30 minuta utakmice, onda mora da poentira da bi tu svoju dominaciju materjalizovao vodjstvom.  U protivnom, obicno gubi utakmicu, jer i fizicki i psihicki pada posle perioda neiskoriscene dominacije.  Ne mislim da su zamisao Djurovskog da krene agresivno kao i postavka utakmice bili pogresni.  Problem je to sto kljucni igraci tu zamisao nisu umeli da sprovedu.

 

Slazem se. Kockao se Bosko pametno, mogao je da se svira i penal nad Boacijem i utakmica bi verovatno dobila drugi tok, gde bi nedovoljno motivisani Partizan morao da pritiska. Problem je u tome sto je Partizan citave sezone imao igru za Zvezdin srednji red. Danas je Zvezda imala mnogo srece u prvom poluvremenu sto nekoliko kontri nije uslo u gol.

Link to comment

Ako tim krene agresivno, gotovo va banque, u prvih 30 minuta utakmice, onda mora da poentira da bi tu svoju dominaciju materjalizovao vodjstvom.  U protivnom, obicno gubi utakmicu, jer i fizicki i psihicki pada posle perioda neiskoriscene dominacije.  Ne mislim da su zamisao Djurovskog da krene agresivno kao i postavka utakmice bili pogresni.  Problem je to sto kljucni igraci tu zamisao nisu umeli da sprovedu.

 

+1

Link to comment

Valjda najure Terzica i postave nekog podobnijeg pa da pojurimo titulu. Nemam nista protiv da Djurovski ostane. Evropa krece za mjesec dana i tu nemamo sta da trazimo. Niti se tim moze odmoriti do tada, niti uigrati niti prodati i kupiti one koji nam trebaju... tako da - putuj Evropo!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...