Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Jedan off

 

Ne tice se Radnickog, ali se tice Nisa, fudbala u celini i o tome ko kako radi. Nadam se da ce slepci iz naseg kluba i grada Nisa, mucnuti malo glavom i probati da obezbede iole normalne uslove, ne bi li klinci i njihovi roditelji trazili "bolje" malo gore, severnije.

 

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/otvoreno-pismo-otac-andrije-zivkovica-tukao-sam-se-na-nadom-sad-nam-prete-zbog/bnvyhtl

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Motel predejane, nema radnicki nikakvu korist od toga, niti je potpisan ugovor o sponzorstvu, niti ništa. Proverio sam jutros kada me je jedan kolega koji prati forum to pitao... Isto kao što Radnički ne dobija ništa od Ready Group za koju piše da je sponzor kluba... ne računamo prašak i vodu koju vlasnik iste obezbeđuje kao direktor marketinga kluba. Po povratku Radničkog u Niš na konferenciji ću pitati s kojim ciljem je na dresu stavljen logo Predejana... 

Odakle znaš da nema Radnički ništa od toga...?

Nije tačno da Radnički ne dobija ništa od Ready group....nego....da ne bude da i ja pitam za teoriju relativiteta.

Materijal od PR-a si dobijao i ti i svi drugi novinari. Ko je hteo druge detalje, tražio je dodatno. Osnovno su dobili svi, kao i ti. Pa i slike.

Link to comment

Jedan off

 

Ne tice se Radnickog, ali se tice Nisa, fudbala u celini i o tome ko kako radi. Nadam se da ce slepci iz naseg kluba i grada Nisa, mucnuti malo glavom i probati da obezbede iole normalne uslove, ne bi li klinci i njihovi roditelji trazili "bolje" malo gore, severnije.

 

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/otvoreno-pismo-otac-andrije-zivkovica-tukao-sam-se-na-nadom-sad-nam-prete-zbog/bnvyhtl

Namaza gi z gomna ....

Link to comment

Odakle znaš da nema Radnički ništa od toga...?

Nije tačno da Radnički ne dobija ništa od Ready group....nego....da ne bude da i ja pitam za teoriju relativiteta.

Materijal od PR-a si dobijao i ti i svi drugi novinari. Ko je hteo druge detalje, tražio je dodatno. Osnovno su dobili svi, kao i ti. Pa i slike.

Pitao sam nekog ko se nalazi na sajtu kluba u onom delu MENADŽMENT, zato znam. 

Link to comment

Pitao sam nekog ko se nalazi na sajtu kluba u onom delu MENADŽMENT, zato znam. 

Ja sam pitao Andjelinu Džoli i pristala je... ;)

Ready Group i Memoris su ove sezone svoje sponzorske ugovore "podigli" za 100% u odnosu na prethodnu...tako da su najveći sponzori. Ne širi dezinformacije, a da ne pominjemo hiljadu sitnica koje A. čini Radničkom, a koje se "ne vide" i ne prati je papirologija ili je čak i prati. Ne znam šta si hteo da postigneš onom konstatcijom.

 

P.S. Govorimo o klasičnom sponzorstvu kroz reklamu.

Link to comment

Bole me za njih, ovo je velikim delom i nas problem.

Jeste, samo što način rešavanja problema neće biti isti za njih i za nas, a razlika je i u tome, kako su oni došli u problem, a kako smo mi došli u problem. Naizgled je isto, ali nije. 

Link to comment

Da vidim ugovore? Hiljadu sitnica koja čini a za radnički, a hiljadu i jedna koju ne čini? Da pomenemo to da sam nudio da Sportal sa posetom u tom momentu od preko pola miliona poseta nedeljno na sajtu, za koji sam u tom momentu radio bude medijski sponzor Radničkog, a on me je pitao šta mi imamo od toga? Imam ja još takvih primera. 

Uz dužno poštovanje tebi, ja ipak više verujem mom izvoru. 

A tema mog posta je bio više PREDEJANE nego A. 

Link to comment

Jeste, samo što način rešavanja problema neće biti isti za njih i za nas, a razlika je i u tome, kako su oni došli u problem, a kako smo mi došli u problem. Naizgled je isto, ali nije. 

Nisam ni mislio da nas izjednacavam po bilo kom osnovu. Samo nama treba i malo normalnijih i sposobnijih ljudi koji ce talentovanim klincima da ponude iole pristojne stipendije, a sa druge strane vise Ivanica koji ce, cak i kad se dva kluba dogovore, da im lepo poruci 

 

 

a0645572667_5.jpg

 

 

Tata Zivkovic ih lepo opleo, al je ocigledno da je trcao s petu u dupe da odvede sinka put Partizana.

 

Link to comment

Da vidim ugovore? Hiljadu sitnica koja čini a za radnički, a hiljadu i jedna koju ne čini? Da pomenemo to da sam nudio da Sportal sa posetom u tom momentu od preko pola miliona poseta nedeljno na sajtu, za koji sam u tom momentu radio bude medijski sponzor Radničkog, a on me je pitao šta mi imamo od toga? Imam ja još takvih primera. 

 

Uz dužno poštovanje tebi, ja ipak više verujem mom izvoru. 

 

A tema mog posta je bio više PREDEJANE nego A. 

Spomenuo si Ready Group. Ja ti tvrdim ovo oko ugovora, gde postoji pisani trag. Ti si spominjao praškove i sl.

Ja ne mogu da utičem na tebe, možeš i dalje da mi ne veruješ. ;)   ili da veruješ više tvom izvoru, da budem precizan.

Link to comment

Ne vidim gresku Andrijinog oca sto je odveo dete gde moze brze da napreduje i vise cash-a da donosi u kucu ... Ako covek mora vec da ima poso s lopine, nek ima onda s onima odkojih ce imati vecu vajdu. S lokal patriotizam da me zafrknete, vec smo tupili o tome na brisanoj temi.

Link to comment

Pa ako postoje ugovori i pisani trag, daj da vidimo? Ako mi neko kaže nešto da je tako i tako, ja verujem u to, dok mi se ne dokaze suprotno... Verujem naravno svom izvoru jer je jedan od ljudi u upravnom odboru kluba, dok ne vidim dokaze za drugačije, apsolutno mu verujem. 

Link to comment

Takođe bih te molio da mi daš svoje mišljenje, da li je prava odluka bila da se na poziv Sportala, da budu sponzori medijski odgovori sa "Ne vidim šta Radnički može da ima od toga?" 

Edit: Predejane dao pare i kupio opremu za Kinu... Za ready i dalje tvrdim. 

Edited by ackonish
Link to comment

Ne vidim gresku Andrijinog oca sto je odveo dete gde moze brze da napreduje i vise cash-a da donosi u kucu ... Ako covek mora vec da ima poso s lopine, nek ima onda s onima odkojih ce imati vecu vajdu. S lokal patriotizam da me zafrknete, vec smo tupili o tome na brisanoj temi.

Da citiram doticnog

 

 

Postoji mogućnost da produžimo ugovor, 90% je šansi da se to desi, ali o tome ćemo razgovarati u julu, kada istekne ovaj ugovor. Pod kojim uslovima, ne znam. Pa vidite li kako se ophode prema njemu? Vidite li da oni zapravo hoće da ga prodaju!!! Pa nije stvar u novcu, nije novac život!

Vama za informaciju, jedan od najvećih klubova na svetu, najpoznatiji klub na svetu Real Madrid je nudio meni 15 miliona evra da igrač potpiše. Ali da ga pošalju na pozajmicu! Odbio sam. Pa neću zbog novca da uništavam karijeru jednom detetu. Niko neće da uništava život mog deteta i da se poigrava sa njim kako hoće, kao da je igračka. Nema tog novca! Eto, to vam je dokaz!!!

Ja zato upravo prvo polazim od nas samih. Obezbedi ti klincima iole pristojnu stipendiju i normalnije uslove za trening, i odliv ce se sigurno dobrano smanjiti. Najmanje zbog nekog lokal patriotizma. Pri tome ne vidim nista lose da se klinci od malena usmeravaju da navijajui za klub iz svog grada. Narocito oni srecnici koji imaju talenta da sutnu loptu pa trce po nju, koji svoju karijeru pocinu u nasem voljenom nam klubu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...