Jump to content
IGNORED

Jedna mapa govori vise od rijeci


borris_

Recommended Posts

17 hours ago, radisa said:

Ćale mi pričao da su tako govorili za Beatlse i Elvisa 60-ih... :D

 

Ja priznajem da od 2000 slabo koga sam čuo više od par puta, a većinu imena na prepoznajem...


Ne pratim ni ja bogznsta ali ima i dobre nove muzike sto naravno ne ukljucuje Drejka. Decko je bas ljigaviji sminker 😁

Link to comment

muzike dobre a nove ima na tone, jedan od boljih efekata globalizacije je ta dostupnost muzike, filmova, stripova... iz svih krajeva sveta. i to odlične.

al "problem" je što to nije globalni mainstream. globalni mainstream je, po mom skromnom mišljenju, baš očajan zadnjih X godina.

 

 

inače, od istog autora na potpuno drugu temu al sličan grafik:

 

Link to comment

Ne znam šta je veći :smiley_hail:

Dal Duck Hunt ili Tetris. 

U svakom slučaju Nintendo obrno sa Super Mario pričom.

 

Mada različita je priča najprodavanije i igre koje su najviše zaradile. Mislim da je world of Warcraft nekih 10ak milijardi zaradio sam

 

E2 

Ali opet bih se kladio na Japance, dal sa Mariom ili Pokemonima da su obrnuli

Edited by desboj
Link to comment

Fortnite nisu stavili verovatno zato što je besplatna igra, ali igra ga preko 250miliona ljudi pa bi bio glat prvi na toj listi.

btw taj Drake je igrao fortnite sa Ninjom prošle godine i oborili su rekord za najgledaniji stream u istoriji Twitcha. Igrali su squad njih dvojica, JuJu Smith Schuster i još neki reper, gledalo ih oko 650k ljudi u peaku.

a bila je i fora na Fortnite da je jedan od tih novih tralala muzičara imao koncert unutar igrice, pa je preko 10 miliona klinaca bilo prisutno na tom kao virtuelnom koncertu.

 

 

Link to comment
50 minutes ago, Svarog said:

muzike dobre a nove ima na tone, jedan od boljih efekata globalizacije je ta dostupnost muzike, filmova, stripova... iz svih krajeva sveta. i to odlične.

al "problem" je što to nije globalni mainstream. globalni mainstream je, po mom skromnom mišljenju, baš očajan zadnjih X godina.

 

Po zakonu velikih brojeva moraju se naci dobre stvari ako dovoljno kopas, ali jako je vazno da mejnstrim bude dobar, zato sto mejnstrim ima najjacu produkciju i najveci uticaj.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...