Jump to content
IGNORED

Oskar 2016


kobni zelaya

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    31

  • Lancia

    23

  • *edited by mod

    18

  • Ajant23

    18

Je l' stvarno snimak sa njenog koncerta? Ako jeste i treba da ih odere.

 

ne znam. traje verovatno 3 sekunde ako i toliko

 

btw, gledao sam film.

Edited by 3opge
Link to comment

Kad smo kod tuzbi, moze li lik koji je nacrtao St Lea Oskaromucenika da trazi neke pare od Blica i inih koji su njegovu kreaciju iskoristili za vesti?

Link to comment

 

OD LINČA DO OSKARA

Eeee, šta ti je život... Kroz pakao medijskog linča kroz koji sam ni kriva ni dužna prošla iz neobjašnjivih razloga, samo zato što sam održala koncert na Ušću pred više od 40.000 ljudi, do toga da se kadrovi tog istog koncerta UKRADU i stave u film o poslednjem koncertu Ejmi Vajnhaus, koji je posle "Gremija", upravo dobio i nagradu "Oskar". A? Šta kažete?:-)

Ironija je tim pre veća što se čitav dokumentarac o Ejmi bavi njenim poslednjim danima života sa akcentom na poslednjem koncertu.

Zamislite, moj koncert na Ušću nije mogao da dobije jači marketing od ovog! Planetarni marketing koji će se zauvek pamtiti. A tužbe o kojima će brujati svet tek predstoje. Samo što sada više ne moram da objašnjavam srpskoj braći kako je moj koncert bio spektakl kojim treba da se ponose. Sada moram da isteram pravdu do kraja jer...

Fantastični i karmički kadrovi poslednjeg koncerta Ejmi Vajnhaus nisu njeni već MOJI.

Niko nema pravo da prisvaja moj rad i naziva ga POSLEDNJIM, jer ja sam tek počela!

A to mora da shvati ČITAV SVET.

 

:naughty:

svidža mi se formulacija ironija je tim pre veća, moraću negde da je turim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...