Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • б1lme3

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad budes imao DrErica za autora obavezno ga tako upisi za razliku Dr. ovog i onoga gde ide samo ime bez Dr. Inace, ne idu odgovori u statistiku tako da samo budi u okviru potrebnih 8 i uzmi novce.

Link to comment

prosao sam test pitanja sa 100% accuracy

i naravno posao ne ulazi u statistiku blah

mnogi poslovi za lvl0 ne ulaze u statistku pa ko izdrži, izdržo, jbg. mnogi odustanu upravo na lvl0.

meni se tako na početku desilo da sam imala preko 50 taskova koji su ulazili u statistiku i onda, pošto se mnogo ljudi žalilo na neke nepravilnosti u njima, admini odluče da ti poslovi više ne ulaze u statistiku i sroza me načisto da odlepim. no, nisam odustala i mislim da je trajalo oko mesec dana dok nisam dobila prvi bedž, a odmah sutradan i drugi i treći. 

Link to comment

evo me, izvini na kasnom odgovoru. stavi ekstenziju na NO, tad ona pokazuje da nije uhvatila zadatak, ali će se pretvoriti u YES čim ga uhvati. nekad ćeš dobiti poruku na ekranu ispisanu crvenim slovima: oops! another worker accepted this job before you did; zato ja koristim za te TW poslove auto refresh plus, podesim na 10 sec, ključna reč browse.

 ukapirao sam, i juce uhvatio 3 inicijalna testa

 

do sada mi se pojavilo dva puta da je drugi uzeo job ... da li taj link refresiram na autorefres ?

Link to comment

ovde CF  radis minijobove (posredno preko neobuxa kao kanala). pare vadis preko  netellera ili paypala ako zivis u normalnoj drzavo.

ja vadim preko netellera i kartica mi je iz amerike doputovala za 8 dana. pri prvoj transakciji su skinuli 13$ za izradu kartice koja važi naredne 3 godine. 

za svaku narednu transakciju neobux skine 2.9% + 1 $

Link to comment

ne na običan auto refresh već auto refresh plus :thumbsup:

onda ga podesiš na 10 sec i ključna reč neka ti bude browse

 

cekaj sad ... zbunjen sam

vec sam spustio ekstenziju "Super Auto Refres", fino mi radi na 

Ignoring The Year, Compare Wine Label Images To See If They Are The Same

do sada nisam osim testnog joba mogao ubosti nijedan work task ..  jutros 15 komada :)

 

znaci, moze li "Super Auto Refres" ili mora +, i zasto ?

Link to comment

za vina i ostale zadatke, ne moraš podešavati na 10 sec niti upisivati ključnu reč, već podesi na 2 sec. ja to radim preko običnog auto refresha.

za tw koristim ARP (auto refresh plus), takav sam ja savet onomad dobila, ali kapiram da možeš da koristiš i taj "super", ne vidim razlog zašto ne bi.

inače, što se vina tiče, nemoj submitovati pre 14:35 kako bi ti ih otvaralo više :thumbsup:

Edited by ordi
Link to comment

mose, imaš li instaliran auto refresh? ne osvežavaš valjda ručno stranice!? :o

 

edit: vidim sad da si na prethodnoj stranici pisao da imaš. sve ok :)

Edited by ordi
Link to comment

za vina i ostale zadatke, ne moraš podešavati na 10 sec niti upisivati ključnu reč, već podesi na 2 sec. ja to radim preko običnog auto refresha.

za tw koristim ARP (auto refresh plus), takav sam ja savet onomad dobila, ali kapiram da možeš da koristiš i taj "super", ne vidim razlog zašto ne bi.

inače, što se vina tiče, nemoj submitovati pre 14:35 kako bi ti ih otvaralo više :thumbsup:

sta da ne submitujem pre 14.35 ... da ne autorefresiram ?

zasto ... u cemu je fora ?

Link to comment

ne, ne. kad radiš vina pa hoćeš na submit, pogledaj gore desno preostalo vreme za zadatak, ako je iznad 14:35, nemoj submitovati već sačekaj da padne ispod 14:35 da bi ti više taskova otvorilo. dešava se kod pojedinih zadataka da kad prebrzo odeš na submit, neće da ti otvori novi task vekovima posle. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...