Jump to content
IGNORED

Peaky Blinders


Mil@n

Recommended Posts

divna divna :) i tempo

 

u jednom trenutku me brodi podsetio na miki rourka (mislim da je bilo iz bulleta gde su glumili bracu)

 

al ako bih bila sitnicar, zatvorila bih usta tomi shelbiju, mislim da kada su poluotvorena da je premise ranjiv a ipak je on boss :)

Link to comment

Scena je bila dobra, osim sto je meni vise licio na Branda, tj. malo kao da je pokusavao da skine Branda iz kuma (ili pak da to karikira, nisam nacistno). Ali ugl. scena efektna. 

Link to comment
  • 3 weeks later...
48 minutes ago, ZokiAsov said:

Brodi je katastrofa. Ono kapiram da su se zajebavali i da je trebalo da bude parodija mafijasa, ali bas ga pretera.

 

Brodi malo karikira Branda ali nije los. 

 

Spoiler

Jebalo ih vaskrsavanje likova, em smo imali to u prvoj sezoni em je glupo. Na stranu sto je ceo svoj master plan o Al Kaponeu mogao da odradi i bez da dave Artura.

 

Link to comment

Vidim da mnogima diljem interneta smeta Brody, ali meni se odlicno uklopio. Ima tu zabarsku facu, naravno da je teatralan, da glasom imitira Branda, ali je stvorio lik koji se pamti. Scene s njim su upecatljive. I za Hardyja se komentarisalo da je teatralan, a covek pokida u svakoj sceni. To se i trazi u ovakvoj seriji..

Jedino mi za njega zao sto je ubijen. Nedostajace ce Alfie i njegove pricice

 

Thomas Shelby MP. Nekako logicno da nastavlja da se penje na drustvenoj lestvici. Sad slede politicke igrarije i spletke. Mogu ovako da guraju jos nekoliko sezona..

 

I da, izbor muzike fantastican. To kazem posle svake sezone, ali stvarno masivan hail za onoga ko bira pesme..

Link to comment

Pa reci da otvaras spojlere da ne moramo ni da ih kacimo nego sve dirketno :D

 

@Jimmy Kowalski

Spoiler

Ma gde da teraju dalje od naredne sezone koja je najavljena kao poslednja. Vec su poceli da se malko gube i recikliraju. U sledecoj cemo gledati Shelby's vs Stalin a da ta nije zadnja bojim se da bi posle islo Shelby's vs Frankenstein ili Count Dracula. A bas zato sto je naredna zadnja bi bilo ok da je Artur ostao mrtav.

 

Link to comment
3 minutes ago, *edited by mod said:

Pa reci da otvaras spojlere da ne moramo ni da ih kacimo nego sve dirketno :D

 

@Jimmy Kowalski

  Reveal hidden contents

Ma gde da teraju dalje od naredne sezone koja je najavljena kao poslednja. Vec su poceli da se malko gube i recikliraju. U sledecoj cemo gledati Shelby's vs Stalin a da ta nije zadnja bojim se da bi posle islo Shelby's vs Frankenstein ili Count Dracula. A bas zato sto je naredna zadnja bi bilo ok da je Artur ostao mrtav.

 

 

Ja sam i za ovu sezonu mislio da je poslednja, ali su sa pomeranjem price u politicki milje, obezbedili da se ne ponavljaju. Mogu tu da se konstruisu raznorazni zapleti. Naravno ne znam kakvi su im planovi, da li stvarno zele da zavrse posle 5. sezone.

 

Sto se tice Arthura

i meni bi bilo ok da je ubijen, pogotovo sto njega od samog starta najvise progone demoni, nekako sam tipovao da bi on mogao prvi da strada, a ne John. Ali ovako su sigurno smislili, Tommy u poslanickoj klupi, na ruckovima i vecerama siri uticaj i biznis, a Arthur ostaje radi prljave poslove za kompaniju, kontrolise ulicu i tako to.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...