Jump to content
IGNORED

Peaky Blinders


Mil@n

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
6 hours ago, Sara said:

Jel počelo? 

 

Jeste, vec su tri epizode emitovane, odgledao sam za sad samo prve dve, kako su izlazile, trecu jos nisam. Prve dve epizode su bas dosadne, bukvalno se nista ne desava i cele mogu da stanu u jednu do dve recenice otprilike, a zapravo je dobrim delom to sve vec pokriveno prethodnom sezonom. Znaci, u svom su maniru do maksimuma, toliko da postaje zamorno. 

  • +1 2
Link to comment

I ja pogledao prve dve, nisam oduševljen, u najmanju ruku, večeras planiram treću.

 

Mislim, realno, ni nemaju puno nekog manevarskog prostora, malo izmeste front i teraj.

Link to comment

Meni je OK, ni bolje ni gore nego pre... Generalno mi je serija precenjena (mislim na neko kovanje u zvezde iste), ali je svakako vrlo gledljiva. Drago mi je čuti Annu Calvi, enivej.

  • +1 2
Link to comment

Odgledao sam sve do sada redovno, pa neću nešto mnogo da pišem jer vidim da ima ljudi koji će tek da gledaju. Svakako, sezona mi ne veoma tanka, spora i baš me zanima šta će staviti u ove poslednje dve epizode i kako će se sve na kraju završiti. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...