Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

Da li je ovo ikad vidjeno? Namestili se za buli za pocetak utakmice, sudija se sprema da baci pak, a svi bacaju rukavice i krece opsta tuca. Ja gledam i ne verujem. :huh:

Link to comment

To je zbog onih incidenata koje je Wilson napravio u nedelju. Retko omrazen igrac. Devedesetih si imao enforcere regularno, no on je specijalan slucaj. Dobar igrac tehnicki, no zesci provokator, da ne upotrebim jacu rec.

Link to comment

Radujem se vise ovogodisnjim PO serijama. 

 

Ima fino da se pokolje East divizija, dok se nadam da na Westu nece biti iznenadjenja i da cemo u narednoj rundi gledati Kolorado i Vegas. Svidjaju mi se generalno ukrstanja, samo mi deluje da ce me Central smoriti sem ako Florida ne pruzi jaci otpor Tampi. Slabo sam pratio sezonu, ali ekipama poput Floride ne verujem puno u PO.

Link to comment

Mene nervira ovaj sistem, kada isti timovi igraju 100 puta u regularnom delu, pa onda jos I playoff serija izmedju njih. Znam da je sve prilagodjeno zbog epidemije, no ono ranije, kada su igrali prvi I osmi, ili drugi I sedmi, na nivou konferencije, je bilo pravednije. 

Proslosezonski sistem mi je tek bio za no comment, kada su moji ispali od ekipe, koja nije ni trebala da igra playoff (11. na Istoku, najgluplja stvar ikada).

Ne secam se da je bilo ovoliko biranja protivnika kao ove sezone. Islandersi pustaju dva meca protiv Sabresa, kako bi izbegli Pittsburgh I ipak zavrse u seriji sa Penguinsima. Regularni deo je bio 6-2 za nas I trenutno vodimo. Videcemo. Dobri su Islandersi.

Link to comment

Uh, kakav povratak Kucherova. Dva gola na istu foru. Kad su kompletni, pitanje je koliko moze da ih ugrozi i Karolina.

 

Zamalo cetiri meca, cetiri produzetka.:ohmy:

Link to comment

Kakva treća trećina u tekmi Kolorado-St Luis. St Luis pustio Kolorado da kliza kako hoce i to je bio spektakl. Da StL nema Binningtona, koji je usao u svoju standardnu plejof formu, realno bi Kolorado pobedio sa 7-8 razlike.  Landenskog je imao Gordie Howe hat trick: gol, asistencija, i isključenje zbog tuče. :laugh:

Link to comment

To je za mene velika prednost koju NHL ima u odnosu na NBA. Playoff serije su prilicno ravnopravne, plus veci broj timova konkurise za trofej (ponekad neko skroz neocekivano dodje do finala; kao Vegas u svojoj prvoj sezoni).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...