Jump to content
IGNORED

Svet je u šoku, evo zasto su naslovi postali imbecilni


Miralem

Recommended Posts

dakle, ja vise nisam u stanju da procitam 3 naslova, a da se ne iznerviram. "svi joj zavide, pogledajte zasto", "evo kako se drka kurac", "5 razloga zbog koga on uradi nesto", "ovo niko nije ocekivao", "ceo svet bruji o tome, dogadjaj koji ce vas razneziti", i ostale varijacije koje se bukvalno guraju pod nos. postoji curiosity gap teorija, po kojoj ovakvi naslovi zaintrigiraju ljude vise od dosadasnjih (http://www.fastcodesign.com/3028193/evidence/upworthys-headlines-are-insufferable-heres-why-you-click-anyway )

licno ne verujem u tu teoriju, jerbo su svi dosadasnji naslovi pokusavali da privuku paznju i maksimalno zaintrigiraju. po meni, fora je u "demokratizaciji", ovi novi su toliko imbecilni da valjda gadjaju 60% populacije il nesto. plus umeju da koriste i ulicni jezik, cime valjda privlace dzeparose, dilere droge, jeftine kurve i trinaestogodisnjake. kako god, zelim im smrt. sta vi mislite o tome?*

 

 

*u stvari bas me briga sta mislite, ovo je hate topik tako da je tovarenje i sprdanje sa tom tendencijom najpozeljnije.

 

+1

 

Klikometrija™, ako su mozgovi medijskih urednika i novinara nekad radili na 6 od 10, a onima koji ih čitaju na 3-4 od 10, danas su ovi prvi na 1 od 10, a ovi drugi se asimptotski bliže nuli. Svi prepisuju od svih kako bi zarađivali od klikova, a ovi što čitaju hoće da ispadnu pametni poslije u društvu jer su pročitali 5 načina na koje brokula produžava seks za 40 posto.

Link to comment

DA LI JE OVO MOGUĆE? U Srbiji se rodilo jagnje sa natpisom ALAH! [FOTO]
 
jare-620x350.jpg

 

Ajd što se sama fotka zove jare-620x350.jpg (a i mislim da je jare u pitanju), nego, od kad se jagnjad rađaju?

Link to comment

ja sam jednom objavio vic o golom otoku u kuriru, bili jednom u avionu jedan englez, jedan bugarin i jedan francuz i jedan srbin, era. e sad ja ne znam bas kako je sve to islo po redu, al na kraju srbin je bio najpametniji i sve je nadmudrio, i to je procitala savka dabcevic kucar i bas onako ispizdela, zamalo da odem u zatvor. al na svu srecu ja znao fadilj hodzu jos i z vremena dok sam isao u bioskop partizan da gledam kung fu filmove a on prodavao semenke ispred. i sredi on meni audijenciju kod tita i tito mene pita "pa zasto tako, majku ti boziju", a ja reko "a jebiga, valja se ponekad malo nasaliti, sta koj kurac, i on reko "a jest, jest", i tu se svi grohotom nasmejasmo i od tada sam mogao da pricam sta hocu i pravim svakakva sranja i niko nije smeo da me dira.

 

koja budala ce da ti poveruje u ovo :fantom:

 

nego

Kao da ima 20: Nećete verovati, ali ova žena ima 52 godine

 

i nesto za Tonija i Milogleda :fantomchina:

Edited by Caligula
Link to comment

koja budala ce da ti poveruje u ovo :fantom:

 

 

naci ce se.

 

in other news:

 

VIDEO // Ovakvu reakciju niko nije očekivao:

Doživeo orgazam kada mu je na uvo zapevala

Selma Bajrami?!

Edited by Miralem
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...