Jump to content
IGNORED

Svet je u šoku, evo zasto su naslovi postali imbecilni


Miralem

Recommended Posts

Ali pazi lukavo laganje u naslovu jebote. Uopste nije tampon nego gaza, ali se vabe klikovi na sugestiju da "prljavusa nije vadila tampon mesec dana".

Link to comment

Jebote, sad ćemo ovde da se skupljamo i da kukamo kako su se mediji pokvarili. A kad smo mi bili mladi nije svako mogao na televiziju. Staka Novković držala časove dikcije. Tito lično ispravljao vulgarne karikature u Blic Newsu...

Link to comment

ja sam jednom objavio vic o golom otoku u kuriru, bili jednom u avionu jedan englez, jedan bugarin i jedan francuz i jedan srbin, era. e sad ja ne znam bas kako je sve to islo po redu, al na kraju srbin je bio najpametniji i sve je nadmudrio, i to je procitala savka dabcevic kucar i bas onako ispizdela, zamalo da odem u zatvor. al na svu srecu ja znao fadilj hodzu jos i z vremena dok sam isao u bioskop partizan da gledam kung fu filmove a on prodavao semenke ispred. i sredi on meni audijenciju kod tita i tito mene pita "pa zasto tako, majku ti boziju", a ja reko "a jebiga, valja se ponekad malo nasaliti, sta koj kurac, i on reko "a jest, jest", i tu se svi grohotom nasmejasmo i od tada sam mogao da pricam sta hocu i pravim svakakva sranja i niko nije smeo da me dira.

Link to comment

Ali pazi lukavo laganje u naslovu jebote. Uopste nije tampon nego gaza, ali se vabe klikovi na sugestiju da "prljavusa nije vadila tampon mesec dana".

Rece covek koji je navabljen da klikne.

[emoji33] [emoji123] [emoji122] [emoji167] [emoji160]

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...