Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

Ne znam da li je tacno da on pokusava da udje u klub, ali motiv je ocigledan, jer svakako nije za potcenjivanje mogucnost da mu drzava sipa milione svake godine u klub. Moze li bolje da bude, imas svoj privatni klub koji ces nekakvim ugovorom o tehnickoj saradnji prikaciti na drzavni klub koji u perspektivi moze da ocekuje znacajna sredstva od drzave koja niko ne kontrolise, a pri tom ce u tom klubu igrati tvoji igraci preko kojih mozes legalno da izvlacis pare iz kluba.

Ako je prodavac limenki video interes da zrtvuje svoj privatni klub koji je imao neuporedivo bolju infrastrukturu od Mege, onda ne znam zasto ne bi imao interes prodavac™ igraca da preuzme Partizan.

 

 

Nemam priliku da virnem drzavi u novcanik pa da skontam brojno stanje ali ovako, odokativno, rekao bih da je Srbija u kurcu sa parama i da ce tesko Misko da se ovajdi o neke milione od drzave i njenih kompanija. Prvo jer smo kao drzava tanki..drugo, onaj koji odlucuje ima simpatije ka jednom drugom klubu. 

 

Misko sigurno nije blesav covek, nasao je neku racunicu za ulazak u klub..u tvoju teoriju nisam siguran, svoju jos uvek nemam :(

Link to comment

Nemam priliku da virnem drzavi u novcanik pa da skontam brojno stanje ali ovako, odokativno, rekao bih da je Srbija u kurcu sa parama i da ce tesko Misko da se ovajdi o neke milione od drzave i njenih kompanija. Prvo jer smo kao drzava tanki..drugo, onaj koji odlucuje ima simpatije ka jednom drugom klubu. 

 

Nije to nikakva kinta za potrebe jednog KK, ovi skakavci pojedu toliko na nedeljnom nivou. A ako je onaj koji odlučuje pripustio svoje u FKP, ne znam što bi bio problem da se nađe poneki grobar iz tajkunskog vrha da finansira i KK tu i tamo. Uostalom, Vučić je veliki ujedinitelj, nijedno dete ne sme da pati. Svima lepo, pa i Mišku, koji širi ekspoziture.

Link to comment

Po cemu je glupost?

Po čemu nije leba ti?

 

Neko odvali Miško ulazi u Partizan i već posle 2h činjenica je da je Miško novi vlasnik.

 

Mlaćenje i gluposti. Šta drugo?

Link to comment

Pa pazi..malo bi bilo neprijatno da Nidza sam finansira Partizan. Naravno da se to nece desiti. Mica Beric to sigurno nece raditi. Znaci, neko mora da uleti sa ili sa kintom ili sa opcijom jeftinog kaljenja igraca u Partizanu. 

 

Bicu presrecan ako SNS bagra ne udje u klub koji volim i vrlo sam zadovoljan sto stvari idu ovim tokom. Tok je doduse malo nejasan ali vremena bar imamo.

Link to comment

Ko ce da udje u upravu bice jasno danas popodne. Navodno od 13 clanova Pekovic bira 7. Bice tu neki politicar sigurno, da li zvalavi Andreja ili neko drugi videcemo. Misko sigurno nece uci licno, ali po  tome koje igrace dovodimo, videce se koliko je zainteresovan. 

Link to comment

To da sportisti dobijaju bilo kakve funkcije osim protokolarnih i onih koje se tiču sporta, danas je slučaj eventualno u nekim banana državama i sportovima koji se igraju sa nekim čudnim rekvizitima.

 

Miško kao predsednik ima mnogo više smisla nego Pekmen.

Link to comment

Zaista fantasticna logika kojom je presmesna ideja da predsednik bude najmocniji menadzer u evropskoj kosarci, ali je zato fenomenalna da klub vodi jos uvek aktuelni igrac koji ima veze za rukovodjenjem bilo cime koliko i sa astrofizikom. Neki ozbiljni igrac mora da stoji iza price, nemoj mi reci da stvarno mislis da pekovic i mica beric imaju kapacitet da naprave ozbiljan kosarkaski klub, to je zajebancija.

Link to comment

Naravno da ne mogu i ne trebaju da rade sami. Vec im trebaju profesionalci koji će voditi finansije i marketing pre svega. Za ostalo se mogu snaći i košarkaši.

Edited by Timmy
Link to comment

A pišem o tome šta je trenutno realno. A to su Peković i Beric. Pominjanje Miska je forumsko naklapanje da bi se nešto pisalo. A to sad postade maltene i cinjenica.

 

A onda se ubaci zamena teza kako ja tvrdim da je Pekmen bolji menadžer od Miska. Jebote bob.

Edited by Timmy
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...