Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

Posle decenijskog hajpa oko KKP oni nisu u stanju ni kintu za prevoz da namaknu...ako troika pod hitno ne ode, sledi katanac ili neka fuzija, samo ne znam sa kim. Miško nema teorije da bi se latio takve rupe bez dna.

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ali sto je najgore ovo najverovatnije znaci da ide Milutinov. Nema smisla drzati ga da igra samo ABA. I muceni Edo. Jedino ako se stvarno ispostavi kao sto se pominjalo da ce da osustvuje cak do novembra, pa ne bude mogao da se proda.. I Tepa mislim da ce da ide. I ko jebeno ostaje, Dalo, Vanja, Andric, Bezbradica, Milutinovic, Bozo i Glisic. Kako ne zaplakati :cry:

Link to comment

Dobro, to je realnost. Nemaju ni BiH, Makedonija, Albanija i Moldavija (zemlje iz našeg finansijskog "miljea") jake košarkaške klubove.

Link to comment

Dobro, to je realnost. Nemaju ni BiH, Makedonija, Albanija i Moldavija (zemlje iz našeg finansijskog "miljea") jake košarkaške klubove.

danas svako zna da igra kosarku :fantom:

Link to comment

Hvala mu od srca za sve. Kad se setim kako je delovao neobicno kada je tek dosao iz Radnickog..i u kakvu se zver pretvorio one sezone pre povrede. 

 

Pretpostavljam da ne bi potpisao za njih da nema sigurna uveravanja da ce Alba dobiti WC za EL.

Link to comment

ok za njega. do jaja mi je kako uvijek ima nekih milion insajdera, a po pravilu pravu vijest prvo procuri tako sto klub zvanicno objavi da je gotov posao.

Link to comment

ne znam kada je Alba pustila vest, ali na određenom grobarskom™ forumu se moglo sinoć pročitati o Milosavljeviću i Albi

Link to comment

Hvala mu od srca za sve. Kad se setim kako je delovao neobicno kada je tek dosao iz Radnickog..i u kakvu se zver pretvorio one sezone pre povrede. 

 

Pretpostavljam da ne bi potpisao za njih da nema sigurna uveravanja da ce Alba dobiti WC za EL.

 

+1 hvala mu za sve i puno srece u daljoj karijeri.

 

Je l Sasa jos uvek vodi Albu?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...