Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ni te butike ne drzi taj navijac na koga se misli ali to je neka druga prica. Samo je robu koja je izmedju ostalog imala obelezja kkp distribuirao u te butike taj navijac. I ne samo u te butike.

Daj onda pojasni molim te. To sam cuo sa više strana, al opet ne mora da znaci da je tačno. A ako znas napisi, ne verujem da je tajna..

Link to comment

Daj onda pojasni molim te. To sam cuo sa više strana, al opet ne mora da znaci da je tačno. A ako znas napisi, ne verujem da je tajna..

Pa napisao sam ti gore. Sta te zanima konkretno, ne znam?

Link to comment

Nauci da citas sa razumevanjem

 

 

Daj onda pojasni molim te. To sam cuo sa više strana, al opet ne mora da znaci da je tačno. A ako znas napisi, ne verujem da je tajna..

 

 

Pa napisao sam ti gore. Sta te zanima konkretno, ne znam?

 

 

dogovorite se... :fantom:

 

:fantom:

Link to comment

Ko je vlasnik butika? Klub?

Zavisi sta podrazumevas pod vlasnik. Najveci procenat prihoda ide KKP, kako je tacno uredjeno formalno pravno u apr ne znam. Dakle to je oko shopa u Pioniru.

Link to comment

Zavisi sta podrazumevas pod vlasnik. Najveci procenat prihoda ide KKP, kako je tacno uredjeno formalno pravno u apr ne znam. Dakle to je oko shopa u Pioniru.

Zna se valjda šta znači vlasnik :)

Link to comment

Opet se ne razumemo. Ne smetaju meni SNS pare (tj. To nisu njihove pare već državne, oni ih samo trenutno usmeravaju). Smeta mi što će doći neki Slina koji nema veze ni sa sportom ni sa menadzmentom i koji će nam voditi klub. Žuta banda dok je bila bar se nije mešala u upravljačku strukturu. Tj. Jeste minimalno. A ovi idu drugom taktikom. Otimaju sve redom.

Znaci Andreja Mladenovic ti ne smeta na mestu potpredsednika? Ili Zivomir Novakovic? Dacic bio ok, ili bilo davno pa se ne secas? Odjednom jbt poplava moralne ispravnosti na forumu. Jedina alternativa ako neces da budes umazan govnima ni malo kod nas je potpuno prestati da pratis ili podrzavas bilo Zvezdu bilo Partizan u svakom sportu. Sve ostalo sa gomilom AKO i ALI je licemerje.

Link to comment

Nije licemerje, ali je sitničarenje. Sad kao bolje je da se klub ugasi ako je cena da ga vodi poltronska slina bez sportskog pedigrea kao što je Slina, nego poltronska slina sa sportskim pedigreom kao što su Danilović ili Udovičić.

 

Inače 'upravljačka struktura' je promašena sintagma. Naši klubovi funkcionišu kao pandurska podstanica u pčinjskog okrugu, koga još zabole da li je komandir katkad pikao basket ili ne.

Link to comment

I da dodje neko iz sns-a, tesko da bi to bio neki zejeban igrac sto donosi ozbiljne pare (takvi su svi listom za komsije  :( ), odnosno ne bismo imali rukovodstvo, koje bi se usudilo da nasekira malo Andreja, Vesica & Co. Vise bi licili na neku profi drocu koja bi uvek znala gde joj je mesto ! AKo moze da se nadje neki uspesan privrednik™, koji moze nesto da sklepa (dva korektna stranca +ovi sto su pod ugovorom) super, ako ne, juniori i borba za opstanak do nekim boljih vremena ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...