Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

Neki navijač, čuo sam više puta to ime, ali ne mogu da ga zapamtim. U svakom slučaju neko od vođa sa šipke uz naravno blagoslov kluba.

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa dobro, Dujan i PSD su odvek bili u tom fazonu. Čak su u prošlosti pravili više gluposti (ovo je naravno eufemizam za krivična dela).

 

Jedina logika koja se nazire je da je čitav bunt spram SNS-a stvar političkog opredeljenja. Nije smetalo kad su davali SPS, DSS, SDP, DS, a državne pare smetaju kada državu personifikuje Vučić? Meni to miriše na kiselo grožđe.

 

Opet se ne razumemo. Ne smetaju meni SNS pare (tj. To nisu njihove pare već državne, oni ih samo trenutno usmeravaju). Smeta mi što će doći neki Slina koji nema veze ni sa sportom ni sa menadzmentom i koji će nam voditi klub. Žuta banda dok je bila bar se nije mešala u upravljačku strukturu. Tj. Jeste minimalno. A ovi idu drugom taktikom. Otimaju sve redom.

Link to comment

Pa buduci da trenutno upravljacku strukturu, cini mi se, uopste nemate,pitanje je koliko iko moze da vas unazadi.

Pritom zaista mi ne deluje da PSD ili DV imaju dovoljno razuma da se sklone, nadju nekoga ko bi klub ozbiljno vodio i ne mesaju mu se u posao. Trenutno vise deluje kao da su spremni da ne igraju EC, ne odu na F4 Aba lige, samo da bi pokazali kako ste u bezizlaznoj situaciji i kako oni tu nista ne mogu da urade zbog svevisnjih.

Cini mi se da je situacija takva da bi vam PSD ili Dule ostali dok ih govnjavom motkom ne oterate, a > masa < bi vikala sto se drzava nije ranije umesala, kao sto to masa uvek cini.

Link to comment

Neki navijač, čuo sam više puta to ime, ali ne mogu da ga zapamtim. U svakom slučaju neko od vođa sa šipke uz naravno blagoslov kluba.

Odakle ti ovo? Ovo nije tacno.

Link to comment

Pa ne znam sta si cuo. Ovaj Partizan shop u Pioniru je otvoren preko posrednika, neke it firme u cijem je vlasnistvu i lokal. Lik koji je u pocetku bio odgovoran za to je bio nesto u RK, mislim da nema nikakve veze sa sipkom. Partizan ne dobija sto posto ali dobija veci deo procenta i bas zato je shop i otvoren jer od crno belih butika kkp je dobijao jako mali procenat

Link to comment

neka IT firma je , koliko se sećam, prointer andreja vučića

 

čak mislim da smo pisali o tome na forumu, ali sada ne mogu ništa da nađem :(

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Jeste firma prointer.

 

Pisalo se o tome, zato me i cudi sto se sad to ponovo spominje

Edited by theanswer
Link to comment

Izvinjavam se. Mislio sam na butike na Terazijama i na stadionu. Njih drži taj navijač. Na ovaj shop o kome pričate sam i zaboravio. Al eto, dobio je Pepsi detaljan odgovor :) i drago mi je da bar neke vajde klub ima id toga.

Edited by Timmy
Link to comment

Ni te butike ne drzi taj navijac na koga se misli ali to je neka druga prica. Samo je robu koja je izmedju ostalog imala obelezja kkp distribuirao u te butike taj navijac. I ne samo u te butike.

Link to comment

Opet se ne razumemo. Ne smetaju meni SNS pare (tj. To nisu njihove pare već državne, oni ih samo trenutno usmeravaju). Smeta mi što će doći neki Slina koji nema veze ni sa sportom ni sa menadzmentom i koji će nam voditi klub. Žuta banda dok je bila bar se nije mešala u upravljačku strukturu. Tj. Jeste minimalno. A ovi idu drugom taktikom. Otimaju sve redom.

 

Ne vidim suštinsku razliku u tome da li će na čelu kluba da bude slina bez sportskog pedigrea poput Sline, ili slina sa sportskim pedigreom poput Udovičića ili Danilovića.

 

Upravljačka struktura je promašena sintagma. Klubovi funkcioišu kao pandurska podstanica u pčinjskog okrugu. Da li je komandir igrao katkad basket ili ne, totalno je sitničarenje.

Link to comment

u medijima se moze procitati da odustajemo od eurokupa? skupo im da putuju, kao te pare ce utrositi na vracanje dugova.

 

 

Tesko (nemoguce) da bi uopste mogli da igrate zbog finansijskog fer pleja. 

 

Kad je vec takva situacija prilicno mi je nebulozno sto ste ove godine pravili konkurentan tim i sigurno povecali minus. Sve i da ste nas izbacili u polufinalu ABA Zvezda bi igrala EL.

Edited by katamaran
Link to comment

Ne moze zato sto nije.

 

 

neka IT firma je , koliko se sećam, prointer andreja vučića

 

 

 

 

Neki navijač, čuo sam više puta to ime, ali ne mogu da ga zapamtim. U svakom slučaju neko od vođa sa šipke uz naravno blagoslov kluba.

 

dogovorite se... :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...