Jump to content
IGNORED

UEFA U21 Fantasy


Recommended Posts

da li je moguce da te ovako kenja? :D dva odbrambena dva gola. mada je trebalo da ispostujem kaderabeka kad je on mene onako ispostovao u kvalifikacijama seniora.

Edited by Timmi
Link to comment

Za Vestergaarda sam se patio da nadjem milion, vredi pokusati protiv danske i nase odbrane posto je bas jeben u skoku. A ima i najbolje ime. Menjao Soltz-Ginter kombinaciju za Korb-Vestergaard, plus Volland > Hofmann. Poslednjeg planirao za kapitena, ali sam se sjebao jer sam imao deset minuta da sredim jeftine ceske midfildere u objavljenom sastavu i pomamio se brzim citanjem pravila. 

 

Ceski Coleman mi delovao kao preveliki potencijal na domacem terenu da ne bih pokusao.

 

Sve u svemu - kenjara.

 

Obzirom da se moglo desiti da Hofmann ne startuje, ova varijanta odbrambenih golova i Vollanda na krilu mi je slegla frustraciju. Za sada.

 

Primetih i da smo jedini bez orlova u timu.

Link to comment

Pa realno je zbog TerStegenove duze sezone, ja tako popusih u kvalifikacijama mnoge zvezde nisu ni ulazile u igru.

 

Zbog ovog izbacih danas Ter Stegena i uzeh Lenoa, a razliku u ceni sam iskoristila da kupim Bittencourta umesto Cana. Jasno je koja dvojica startuju. :isuse: Kad slusam "strucnjake". 

Link to comment

@gulfi ja orlovima predvidjam potop. samo sam tvoj tim gledao jer si iskocio s poenima, kad imam sta da vidim :lol: ovaj moj poulsen je realno mamojeb ali mu se ne dade da ga metne, a ceh od 5.0 igra u napadu iako se vodi kao vezni. kako ga ne uzeti? :D

 

preveliki ukenj su ovi krakotrajni fantasyji.

Link to comment

Zbog ovog izbacih danas Ter Stegena i uzeh Lenoa, a razliku u ceni sam iskoristila da kupim Bittencourta umesto Cana. Jasno je koja dvojica startuju. :isuse: Kad slusam "strucnjake". 

 

Meni pricas? Pa ja sam licno 2 sata pre deadline-a odradio GK swap, jebo me adasevic kad mi je bacio crva sumlje, nisam do jutros ni video da je Leno na spisku, juce sam na auto-complete dobio TerStegena i resio da ga osatvim...do danas :(

Link to comment

Nisam uspela da napravim transfere jer nije moglo s telefona danas, ali imam oba ceska strelca. Verovatno cu opet da izgubim i pored toga.

 

Rezultate 1. kola cu da upisem sutra uvece kad budem pri kompu.

Link to comment

nakon prvog kola bez srba olducio sam da se operem u drugom i kupim dvojicu, a posto je to bilo premalo dao sam jendom i kapitensku traku umjesto ranije postavljenom vollandu :D

 

da ne pricam da mi je ovaj ginter bio u timu sve vrijeme pa ga izbacio i uzeo knoche jer se u medjuvremenu pojavilo 0.5 viska, pa kao da se ne baca. :D

Edited by Timmi
Link to comment

dobro sam namirisao da će hofman da ispadne, a da bih imao za volanda morao sam mayera da šutnem, emre doneo asistenciju. po klimenta nisam mogao bez -4 tako da je pogođeni voland i gol frydeka super posao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...