Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

+šta sad radi mitošević?

Ништа. :ss1: Бар што се фудбала тиче. Био је тренер на Кипру до пре годину дана, али од тада не тренира ниједан клуб.

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

Утакмица одиграна за викенд на Чаиру.

Untitled_zpsudjoubbv.jpg

A b Neo b, ti si izgleda stvarno u Matrixu, za vikend li bese tekma ?
Link to comment

Poslao sam redakciji tekst, nadam se da će biti uskoro objavljen. Danas je bilo vanredno stanje, igrači su došli na konferenciju i ukazali na težak status. Nemaju para, nemaju struju, nemaju vodu... 

Link to comment

Neki se i šetamo po beli svet...

 

11156206_10204386594120381_1321693029120

 

 

Neki će štrajkujemo....

Ovako je bilo i prošle godine pred utakmicu sa Čukom. Kriza, nema para, nema struje, nema vode....i pobedismo onda sa 2:1.  A sad..."živ nisam" kako će prodjemo u subotu. 

Link to comment

 

vlcsnap-2013-07-25-14h05m18s194-595x240.
Upozorenje fudbalera Radničkog
 

Fudbaleri Radničkog će igrati u subotu u Beogradu protiv Čukaričkog,ali redovna konferencija za novinare četvrtkom najmanje je bila posvećena 23.kolu Jelen super lige. Uz trenera Milana Rastavca, koji je najavio uspešan nastavak borbe za opstanak, predstavnicima medija obratio se i kvartet fudbalera predvođen kapitenom Aleksandrom Jovanovićem. Oni su jasno iskazali ozbiljno upozorenje da je lako moguće da klub već od ponedeljka praktično neće funkcionisati. Za razliku od kragujevačkih kolega neće organizovati „sedeći protest“, već su odlučili da se javnosti obrate na zvaničnom „pressu“.

„Nemamo ni minimalne uslove za život i rad. Ne pamtim kada sam primio neku celu platu, na Gradskom i stadionu Železničara, gde treniramo nema struje ni tople vode. Opremu, em nemamo dovoljno, em nemamo gde da operemo. Ovako zaista više ne može“, rekao je kapiten Jovanović.

Njemu su se pridružili Milan Ćulum,Milan Borjan i Nenad Filipović.

„Sramota je za ovako lep i veliki grad da se ovako nešto dešava sa klubom koji treba da služi za ponos“ , istakao je Borjan.

Konferenciji za novinare prisustvovao je i predsednik Radničkog Vidak Perović,ali se nije zvanično oglasio. Za Nišku televiziju je izjavio da je gradsko rukovodstvo detaljno i na vreme više puta obavešteno o pomenutim problemima, koji realno prete da unište sve što je pozitivno urađeno na „zelenom terenu“. Dobijena su i obećanja za pomoć,ali za sada ništa konkretno nije urađeno. Fudbaleri poručuju da će se u subotu protiv odličnog tima Čukaričkog boriti iz sve snage za pobedu, kako bi još više naglasili potrebu da se problemi reše. U ponedeljak će se ponovo oglasiti i posle ovog prvog koraka u vidu ozbiljnog upozorenja, preduzeće nove poteze i to u saradnji sa upravom, za koju kažu da im pruža podršku.

http://ntv.rs/upozorenje-fudbalera-radnickog/

Link to comment

Neo, vidim navode sa domacih sajtova ispravno kvotujes, iako nije nalozeno streljanje za naopako postovanje  :rolf:

Нека, нека. Још да научим видео да постављам... :frust:

Link to comment

... Fudbaleri poručuju da će se u subotu protiv odličnog tima Čukaričkog boriti iz sve snage za pobedu, kako bi još više naglasili potrebu da se problemi reše. U ponedeljak će se ponovo oglasiti i posle ovog prvog koraka u vidu ozbiljnog upozorenja, preduzeće nove poteze i to u saradnji sa upravom, za koju kažu da im pruža podršku.

 

Razmisljam koji bi to potezi mogli biti preduzeti, sem da zajedno sa upravom idu Perisicu pod prozor  :piggy: . Ako su uprava i igraci slozni u resavanju ovog ne bas tako malog preblema, zivo me interesuje sta im je ciniti ... Ali stvarno ....

Link to comment

Нека, нека. Још да научим видео да постављам... :frust:

Link https iz dela gde se "deli" video klip, znači izbrišeš s i samo iskopiraš ovde bez ikakvog quote...

Link to comment

http://youtu.be/JAwlxBhchyQ

 

Предајем се. Ево вам линк...

 

 

Sa druge strane gradski većnik zadužen za sport Milan Pešić, za belami.rs je izjavio da stadion Čair nije predat Sportskom centru, jer se vodi kao objekat u izgradnji, kao i da je Grad uredno izmirio sve obaveze prema Fudbalskom klubu Radnički, zaključno sa tekućim mesecom.

http://www.belami.rs/igraci-radnickog-prete-strajkom/

Edited by Матрикс
Link to comment

И tako дoђo и ja...

 

Пoздрaв зa нoвe дoмaћинe a и зa koлeгe "рaсeљeнa и избeглa лицa"...

 

Лoшe б'e oвo звучи, ja сaм сe нaдao дa 70-80% tимa и koмплet сtручни шtaб сaчувaмo зa слeдeћу сeзoну пoшto oвe сaчувaмo супeрлигaшkи сtatус.

 

Свaka пoлусeзoнa нaм je "нoви пoчetak", умopишe мe вишe. Ћу пoчнeм дa прatим синхрoнo пливaњe oд муkу.

Link to comment

И tako дoђo и ja...

 

Пoздрaв зa нoвe дoмaћинe a и зa koлeгe "рaсeљeнa и избeглa лицa"...

 

Лoшe б'e oвo звучи, ja сaм сe нaдao дa 70-80% tимa и koмплet сtручни шtaб сaчувaмo зa слeдeћу сeзoну пoшto oвe сaчувaмo супeрлигaшkи сtatус.

 

Свaka пoлусeзoнa нaм je "нoви пoчetak", умopишe мe вишe. Ћу пoчнeм дa прatим синхрoнo пливaњe oд муkу.

Jebe te ovo "t" nesto  :bee:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...