Jump to content
IGNORED

Vlada Divljan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ma meni bukvalno ništa nije zasmetalo na koncertu. Čak ni Bajaga ni Rambo što nije naučio reči, ja sam ih svakako znao pa mi je bila potrebna samo muzika, a ona je bila besprekorna.

Link to comment

jebiga, nije bas odlika postovanja da ne naucis reci.

eto vuca se potrudio i napravio skroz novu verziju vetra i zastavi, a megasmarac rambo se ne udostoji da nauci reci. bljak.

Link to comment

Svi koncerti ovakve vrste u stvari su lamentiranje nad sopstvenom mladošću, nostalgično prisećanje na vreme kada se Bajaga nije farbao, a Loša i Cuka imali kosu ... Ovo je sve sada pomalo tužno kada na scenu umesto nekadašnjih mladih i razigranih rokera, koji su mogli da "osvoje svet", izađu olupine kojima muzika više nije zadovoljstvo nego nekada i jedini izvor egzistencije ... Nema više buntovništva, sada je samo čekanje ...

Link to comment
3 minutes ago, aram said:

Van Morisona obesiti na Terazijama!

 

Nikako da se nađe u blizini :(

 

Slušam od prošle nedelje You're Driving Me Crazy (mislim da je @Majoto prvi preporučio)- slušam i ne verujem da je nakon Versatile ponovo razbio!

Link to comment
On 12.5.2018. at 18:33, aram said:

Čovek koji vodi Long Plej je Vule, nekad u bendu U Škripcu, autor barem 85 posto njihovih pesama. I svakako jedan od najpoštenijih ljudi u tom poslu. Zato se svi i otimaju da rade s njim. 

Drugim rečima, opet kenjate bezveze :D

taj ti neki drugar kad ga ovoliko braniš?


 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...