Jump to content
IGNORED

Vlada Divljan


Аврам Гојић

Recommended Posts

to bi moglo biti iz filma "ruski umetnicki eksperiment" tucka i borisa. ne da sam sto posto siguran, al nesto mi to asocijacija na te scene iz voza... proveri, ima ga po netu.

Link to comment

Umisljena hipstercina koja se odaziva na ime Toma Grujic nasao je za shodno da i on napise koju na Vice-u.Vec sam naslov je bzveze a tekst nista posebno.

 

 

Doći će, siguran sam, neki novi hipsteri koji će iznova otkriti "Ameriku", "Rusiju", "Maršala" i "Malenu" i te pesme će i njih i njihovo vreme učiniti boljim, kao što su, verujem, učinile i za neke prethodne generacije.
Link to comment

i otkad je Toma Grujic hipster...frljanje ovim pojmom poprima epidemijske razmere.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Vidim niko nista o saradnji Vlade i Kirila Dzajkovskog (i u Australiji i inace).

Ja sam negde nesto procitao u Vremenu - pre nego sto sam i ja - k'o i drug Nikola Kiric - '95te zaglavio Australiju - posle mi se posrecilo da nadjem "Recorded Supplement" by Vlada & Kiril (pod imenom Aparatchicks)... Posle mi dodje kaseta Odbrana i zastita, Vlada & OSB - sad sam evo iskopao Sony Walkman pa slusham & slusham pa se jezim svaki put kad kaze "nosilac spomenice iz '81ve"... Zdenko, Gile, Vlada i ostatak OSB - sve sam virtuoz™ sto bi rekli... "Dok dobuje kisha" u toj verziji kida™.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...