Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

Gleda li neko policijske pocetke inspektorke Tennison (Priem Suspect). Prve tri epizode sasvim gledljive, ali se plasim da ce zabrljati (kao sto to Englezi umeju) i da ce licne drame pojesti krimi pricu.

Link to comment
On 1.1.2019. at 15:02, Aion said:

Gleda li neko policijske pocetke inspektorke Tennison (Priem Suspect). Prve tri epizode sasvim gledljive, ali se plasim da ce zabrljati (kao sto to Englezi umeju) i da ce licne drame pojesti krimi pricu.

 

Gledao kad je izaslo. Tja, onako... Gledljivo, ali meni nema nikakve veze sa karakterom kasnije Jane Tennison iz PS.

Link to comment
On 4.1.2019. at 0:54, chandra said:

Gledam sad Hidden iz 2018. Uz nekoliko primedbi na uverljivost i vec-vidjenost, deluje dosta dobro i prilicno heavy na osnovu prve dve epizode.

 

Heaviness raste kako serija odmice, kvalitet opada. Bizaran detalj na pola serije prilicno usere utisak. Moglo je da bude i 8, ovako 7-. Moglo je da bude i manje epizoda. Ali ne ostavlja utisak potpuno stracenog vremena sto postaje prilicna retkost u zanru.

 

Inace, zbiva se u Walesu kao i Hinterland. Utisak je da je ruralni Wales jedno triput veca vukojebina od Bosilegrada i Kursumlije zajedno.

Link to comment

Hidden do kraja potpuno razocaranje.

 

Poceo po treci put da gledam Luthera, prvu sezonu. Nikad nisam izdrzao duze od 15 minuta, sad sam odgledao celu sezonu. Kakvo EPSKO SRANJE je serija!! Apsolutno nenadjebivo.

Link to comment
Just now, chandra said:

Hidden do kraja potpuno razocaranje.

 

Poceo po treci put da gledam Luthera, prvu sezonu. Nikad nisam izdrzao duze od 15 minuta, sad sam odgledao celu sezonu. Kakvo EPSKO SRANJE je serija!! Apsolutno nenadjebivo.

ajd da i ti jednom ubodes

Link to comment
26 minutes ago, 3opge said:

ajd da i ti jednom ubodes

 

Sta si mi se ti, koji kurac, navalio na grbacu? Neki licni issue kojeg nisam svestan? Just fuck off.

Link to comment
12 hours ago, 3opge said:

hhaha, e chandrice chandrice

 

Ajde zajebi s tom pasivnom agresijom. Forum je ionako tesko citljiv i bez nepotrebnog proseravanja. 

Link to comment
  • 4 weeks later...

Krenuo da gledam kanadsku seriju Cardinal. Prve dve epizode obecavaju. Mnogo vec vidjenih elemenata, po stilu cross-over UK i americkih serija. Odlicna atmosfera i gruesome murders. Jedan slucaj po sezoni plus paralelna istraga (da ne spojlujem). Taman da me odrzi budnim... Ima tri sezone po 6 epizoda. 

Link to comment

maločas sam završio gledanje 7/7 serije po le kareu "a perfect spy". dobra. imao sam problem sa gledanjem / navikavanjem jer sam našao verziju sinhronizovanu na španski. bilo je mučenje prve dve epizode, morao sam da ih ponovo odgledam, radnja mi je "bežala" zbog jezika. želim vam da  nađete pravu verziju.

Link to comment
1 hour ago, djordje geprat said:

maločas sam završio gledanje 7/7 serije po le kareu "a perfect spy". dobra. imao sam problem sa gledanjem / navikavanjem jer sam našao verziju sinhronizovanu na španski. bilo je mučenje prve dve epizode, morao sam da ih ponovo odgledam, radnja mi je "bežala" zbog jezika. želim vam da  nađete pravu verziju.

 

Imam to na dvd. Sjajno! Nadji i knjigu, jedan od najboljih Le Carrea.

Link to comment
On 4.2.2019. at 11:28, chandra said:

Krenuo da gledam kanadsku seriju Cardinal. Prve dve epizode obecavaju. Mnogo vec vidjenih elemenata, po stilu cross-over UK i americkih serija. Odlicna atmosfera i gruesome murders. Jedan slucaj po sezoni plus paralelna istraga (da ne spojlujem). Taman da me odrzi budnim... Ima tri sezone po 6 epizoda. 

odlicna serija. bas sam odgledala prvu sezonu i pocela drugu. mozda jeste vec vidjeno, ali dobro uradjeno, i atmosfera i likovi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...