Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

treba mi mišljenje o aplikaciji komercijalne banke, koliko je user friendly, pogotovu za ne mnogo vešte korisnike? da li ima qr code za uplaćanje računa i sl?

 

thx

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

treba mi mišljenje o aplikaciji komercijalne banke, koliko je user friendly, pogotovu za ne mnogo vešte korisnike? da li ima qr code za uplaćanje računa i sl?

 

thx

Ja je koristim i dosta je jednostavna, mislim da bi se i manje vešti snašli. Ima i ta opcija za QR kod, mada to i nisam koristila.

Evo imaš ovde pregled funkcija...

 

https://www.kombank.com/sr/e-servisi/stanovnistvo-e-servisi/mobilno-bankarstvo

  • Hvala 1
Link to comment

Ok to sve radi, godinama unazad koristim i deluje mnogo zahtevnija na prvi pogled ali brzo se navikneš. 
inace, kad smo već kod kombank, pre možda mesec dana ili manje povećali su raspon za kupoprodaju € online. Dugo vremena bio je 117,75/117,45 i mislim da su bili najpovoljniji. Sad je 117,95/117,25

  • Hvala 1
Link to comment
  • 5 weeks later...

Mislim da je bolje receno da im uguravaju otpatke. Osim sto MTS ima noviji softver, koji je tesko zamisliti da je toliko skalabilan, ne vide se bas neki drugi razlozi osim politickih. 

  • +1 1
Link to comment

Ako sam ja dobro shvatio stedionici je namenjena funkcija Komercijalne banke...sav drzavni promet se gura tamo a mozda se nadje i neko kilo za u sef ( ako iste imaju...)

 

 

 

Link to comment
  • 1 month later...

Ја је активирао без проблема. Пренети ми и шаблони за плаћања. 
Избрисао сам стару већ 

  • Hvala 1
Link to comment
24 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ја је активирао без проблема. Пренети ми и шаблони за плаћања. 
Избрисао сам стару већ 

To sve pričate o aplikaciji za mobilni ?

Ja plaćam sa kompa, i ne znam da ima neka nova verzija.

 

I da, uvela je Inteza neke provizije od 20 din za većinu plaćanja.

 

A primetila sam da mi na jednom deviznom računu skidaju evre po malo, valjda su i tu uveli neku naknadu za održavanje računa :ph34r:.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...