Jump to content
IGNORED

Gde kupiti ovu knjigu


ajgor

Recommended Posts

prilično solidan izbor te tematike ima knjizara/antikvarnica mala akademija... poniže, u nastavku ulice imaš i u suterenu antikvarnicu "Dveri" koja je toliko natrpana knjigama da ni sami više ne znaju šta imaju

Link to comment
  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Singer

    13

  • ajgor

    11

  • Mil@n

    9

  • katamaran

    7

Top Posters In This Topic

nigde konkretno a da je dostupno da se "uđe sa ulice" (za nesvrstanost)

 

predlažem kombinaciju - beopolis (euro centar kod doma omladine), službeni glasnik (početak kneza miloša), dereta (knez mihajlova) plavi krug (početak majke jevrosime kod takovske), plato (knez mihajlova), ulični prodavci (dom omladine + kod filološkog)...

Edited by Prospero
Link to comment

ja sam uzeo i beleske uz ratovanje, al nisam jos procitao. rapizdio bi me overdose kočom

 

razgovori su ok. pogotovo je bio interesantan taj deo gde prica o kosovu i kako on vidi stanje. prosto je neverovatno koliko je srbija tada bila kratkovida po tom pitanju, dok koca gleda dosta koraka ispred

Link to comment
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Trebaju mi Hronike dine knjiga prva, imam drugu i treću, ali mesecima i mesecima prva ne mere nigde da se nabavi. 

 

Ste videli negde, znate nekoga, znate nešto...? 

Link to comment

Trebaju mi Hronike dine knjiga prva, imam drugu i treću, ali mesecima i mesecima prva ne mere nigde da se nabavi. 

 

Ste videli negde, znate nekoga, znate nešto...? 

 

Vulkan, Delphi, Plato knjižare u Bg.

Link to comment

Ako nekom treba Leto noci od Dena Simonsa Laguna je reizdala knjigu tako da sada ne morate da plaćate derikožama sa kupinda par hiljada dinara za istu.

Link to comment

Nema niđe, sve rasprodato. Tako kažu na sajtovima a msm da sa Vulkan I telefonom zvao :(

 

mislim da sam u platou u knez mihajlovoj video na polici

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...