Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

Pa vec je on bio tu, doduse kratko, u jednoj ili dve epizode na pocetku, vise se ni ne secam. :D

 

Inace, dosta trapava epizoda Arrowa, ali ono kako teraju inat Oliveru je bilo kul. 

Link to comment

Joj bre, je l ovaj Barrowman neki toliko popularni baja u Holivudu, šta li? Trebalo je da ga ostave mrtvog, ovi porodično-spletkaroški zapleti su :isuse: najgora sezona do sada.

 

In the other news - znam da gledate ali vas sramota da priznate :D ali u sledećem Gothamu će se pojaviti Džoker kao, pazi sad, dete koje se histerično smeje.

  :torbica:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kansio sam bio sa Eruom, pa sam pogledao dve od poslednje tri i meni je okej. Jeste, propustili su sjajnu priliku da se nakače na neke poznate stvari, ali nema veze, prošlo mi je okej.

 

 


In the other news - znam da gledate ali vas sramota da priznate :D ali u sledećem Gothamu će se pojaviti Džoker kao, pazi sad, dete koje se histerično smeje.

 

 

Gotam je jedno vreme čak postao i gledljiv, ali nije dugo potrajalo. To histerično dete glumi gej brat iz Šejmlesa i nekako mi potpuno štrči ovde. A i taj histerični smeh mi uopšte nije bio Džokeroliki.

 

Nego, kad smo tu, ja znam nekoliko oridžin priča i valjda su dve najopšteprihvaćenije one kad radi u laboratoriji i hoće da opljačka pare, i ona Murova, kad je propali stand up komičar koji hoće da skući porodicu, u suštini jako tužno. Ali, da je cirkusko dete to ne znam da ima.

Ako, ponavljam AKO, su tvorci Gotama toliko pustili muda da hoće da prave novi origin story za Džokera, onda im svaka čast na mudima da se tako spektakularno samoubiju.

 

edit: Već u prvoj epizodi Gotama se pojavio na bini neki nervozni i uplašeni stand up komičar, to je valjda bio Džoker? Nemam pojma.

Edited by Lrd
Link to comment

Ma Joker u sustini nema oridzin stori. To je negde i poenta lika. Davati mu oridzin, koji bi kao bio istinit i stvaran u okvirima univerzuma, je kretenski. 

 

Gledaj zadnjeg Arrowa, pojavljuje se najjaci lik, mada je ep bila 'nako, slajfuju dosta sad, dok ne zaukcu drugu polovinu sezone.

 

 

Da je srece, Manu Bennett bi bio glavni akcioni heroj danasnjice, a ne da Stalone, Arni ili Lundgren, sa po sest banki, izigravaju mladice :D

 

 

Ali zato Flash opasno rula, poslednja epizoda je bila cak i za wow u pojedinim momentima (bila bi u celosti, da nije bilo malo limunadice na pojedinim mestima, ali to je skroz oprostivo). 

 

 

BTW, mali offtopic, jel ste videli filmskog Aquamana? 

 

 

aquamanjasonmomoa.jpg

 

 

:misko:

Link to comment

Je l' to Ronon glumi Posejdona? Šta je ovo?

 

Da (neki bi pre rekli Kal Drogo :D ). Zek Snajder okacio na tviteru. Sad se spekulise sta znaci "unite the seven", da li se odnosi na ono klasicno 'seven seas' ili na glavnu sedmorku Justice League.

Link to comment

Da (neki bi pre rekli Kal Drogo :D ). Zek Snajder okacio na tviteru. Sad se spekulise sta znaci "unite the seven", da li se odnosi na ono klasicno 'seven seas' ili na glavnu sedmorku Justice League.

 

Ma JL, nema šta drugo. Ali, uopšte mi ne uliva poverenje to što radi Snajder i što je Akvamen sada istetoviran, crno-beo i nadrkan. Ne može Snajder da radi nešto što je ozbiljno. Mislim, nije JL tako ozbiljan sam po sebi, ali on kad počne nešto da uozbiljava, brrrr....

Link to comment

Ne ne, DC treba da je nadrkan, Marvelu ostavljamo neozbiljnost :P

 

Pa to, ali gde će Snajder ikoga da drka?

 

edit: A sad gledao i stari trejler za X-Men Apocalypse i tamo masa u pustinji skandira "Ras al Ghul", a stoji Ra i mislima sastavlja piramidu dok je meni u glavi Ronon kao Aquaman. Jedan kvalitetan fakap u glavi. :D

Edited by Lrd
Link to comment

Dobro sad, to je vec drugo pitanje. Ali nije on bas toliko los, za vizualni deo je cak odlican, imho. Njemu samo treba dobar scenarista. 

 

Zato ce David Ayer posteno da ga drka u Suicide Squadu. 

 

Mnogo offtopicimo, a treba nam bre jedan superhero topic i na filmskom pdf, al ne smem, 3orge bi me streljao :P

Link to comment

Za sad su potvrdjena 4 JL lika u filmu, fale jos Flash kojeg imaju gotovo spremnog, onaj Marsovac o kom ne znam sta da mislim, i Zeleni Lampion za kojeg se suska da bi mogao da ga glumi Mister Digl iz Eroua. S obzirom da se film zove "Dawn of Justice" i da time prakticno najavljuje JL, verovatno ce se u prvom sledecem filmu, nekih 2-3 godine nakon ovog, okupiti svi.

 

Gledaj zadnjeg Arrowa, pojavljuje se najjaci lik, mada je ep bila 'nako, slajfuju dosta sad, dok ne zaukcu drugu polovinu sezone.

 

Ja sam dugo cekao ovu epizodu bas zbog njega i puno sam ocekivao i ono sto sam dobio je bas meh. Odlican lik, bilo bi dobro videti ga ponovo u sledecoj sezoni, u kakvoj-god ulozi. Inace mi se povraca vise od peripetija, zapleta, podpleta, upleta i spleta oko Merlina, prave spagete su napravili. 

 

 

 

Scena kada ga Tea pita "How could you make me kill a friend?" na sta on pruza advokatski preciznu odbranu "He should not have told you that." . Dajte, jbt.

 

Flash je do jaja, samo sto sledi 4 nedelje pauze, popizd.

Link to comment

Jbg, Merlin je bio glavni negativac u prvoj sezoni i sad je opet tu, to je vec dovoljno za zasicenje. A glavni glavni negativac ove sezone je kao Ra's, ali nedovoljno je prominentan do sad bio da bi bilo zanimljivije. Nadam se da ce konacno ubaciti u brzinu od sledece ep. 

 

Da, vidim sad, Flash ide na pauzu do 17. marta, a Arrow ce biti jos sledece nedelje, pa onda i oni prave pauzu do 18. marta valjda. 

 

 

Za sad su potvrdjena 4 JL lika u filmu, fale jos Flash kojeg imaju gotovo spremnog, onaj Marsovac o kom ne znam sta da mislim, i Zeleni Lampion za kojeg se suska da bi mogao da ga glumi Mister Digl iz Eroua. S obzirom da se film zove "Dawn of Justice" i da time prakticno najavljuje JL, verovatno ce se u prvom sledecem filmu, nekih 2-3 godine nakon ovog, okupiti svi.

 

Flash je vec castovan za film, igra ce ga Ezra Miller, imamo jos Supermana, Batmana, Wonder Woman, Aquamana, a umesto Martian Manhuntera tu ce biti Cyborg i jedino je jos ostalo pitanje ko ce biti Green Lantern, to se jos jedino ne zna zvanicno. Ne zna se ni koji ce lik da bude, a ni koji glumac, mada je najverovatnije da ce to biti John Stewart, a ne Hal Jordan. Ali ovi producenti Arrowa su demantovali da je to Diggle. 

 

Warner Bros. i DC su uradili, po meni, jednu nelosu stvar. Oni su svoje filmske i TV univerzume odvojili, tako da nema preklapanja, pa samim tim ni glumci se nece setati iz serija u filmove i obrnuto. Ok, Arrow, Flash i buduci ATOM su povezani jer ih radi ista produkcija, ali recimo Gotham nema nikakve veze s njima, kao ni Constantin. Kod Marvela je sve to povezano i sve je deo jednog kontinuiteta (cak evo i Spider-man ulazi, iako je Sony vlasnik prava za filmsku verziju, postigli su dogovor sa Disnijem). Kod DC-ja je multiverzicnost™ ionako jedna od glavnih odlika mitologije, tako da je meni skroz kul da to tako rade i kada su pokretne slike u pitanju. 

 

 

Samo za lrda :P

 

10501781_384291335074240_703407968083086

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Samo da kažem da je Flash odličnost jedna. Pravo je osveženje kada se gleda. Ne pamtim kada mi je bila ovako zabavna neka serija u kojoj su likovi toliko jednodimenzionalni i gde je sve predvidljivo. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...