Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

Титане сам гледао прву сезону на Нетфликсу, видим да је сад кренула друга овамо. Морали би нудити више ствари да привуку, што се мене тиче. Сад само због анимираних филмова ми се не улази у додатни трошак :D

Link to comment
  • 3 weeks later...

Samo da se zapljunem da sam sa omanjim zakašnjenjem odgledao prve dve epizode Daredevila (vezalo me za stolicu) i da je ubi bože glupavo.

Blind-Punch-Man se noću tetura okolo i lupa šamare ethnically coded zlikovcima, dok je po danu ambulance chaser advokat because reasons. Debeli incell kolega sa frizurom iz osamdesetih u pokušaju je humora. Plavokosa sekretarica ukrala milijarde od šefova, stavila ih na USB i gurnula u ventilaciju. Zlikovci, da bi povratili pare, nameste joj ubistvo kolege, pa onda ucene pandura da je zadavi u ćeliji, pa onda pošalju nindžu da je čeka na gajbi da vidi gde je sakrila USB. Ali, nisu računali na to da joj je advokat gluvonemi slepac Nebojša! On išamara nindžu I ostavi ga vezanog ispred Takovske 10. Slobodni mediji raskrinkaju kabal ethnically coded zlikovaca... čiji se pakleni plan svodio na proneveru para od obnove Trga republike, umesto da grade zgrade oni uplaćuju pare u neki tamo penzioni fond. Also, sindikati su nešto najgore, i trguju belim robljem i otimaju sitnu decu :hail:

Druga epizoda još crnja i gora osim što ima Nurse Rosario, koja ocene diže za pet bambija. Ruski mafijaši, valjda zbog fetal alcohol syndrome, nesposobni da upucaju maskiranog slepca sa dva metra razdaljine, čiji je signature move roundhouse kick posle kog elegantno padne na nos. Od tate boksera je nasledio sposobnost da ga prebiju kao vola u kupusu, to mu je backstory. Takođe, mučenje je uspešno as long as you enjoy it :hail:

Rečeno mi je da više neću nikad ništa gledati u društvu, ali nameran sam da istrajem. Gledam dalje, makar u Brajevoj azbuci. Ako preživimo, nastaviću da vas izveštavam.

Link to comment
43 minutes ago, Host said:

Poceli Watchmeni. 18% glasova na IMDBu su jedinice, tako da i bez gledanja mozete znati o cemu se radi. 

 

u ovo obećava, a ja mislio da pustim da se nakupi. idem makar da čitam recenzije na imdb i naslađujem se. :sleep:

Link to comment

Meni je Karbon bio dojajan u svakoj sceni koja se drzala onog grada, sythwavea i cele spletke i misterije u zapletu, i apsolutni krs u vezi svega sto se doticalo onih pobunjenika i one nesrecne crnkinje koja je retko lose napisan lik.

Link to comment

Da, i glavnog/istog lika igrace onaj crnjo sto je bio Falcon u Anedzersima. Sto je zapravo gotivan koncept, zbog prirode sveta u kom se nalaze mogu da menjaju glavnog glumca svake sezone :D

Link to comment
On 16.10.2019. at 1:57, Weenie Pooh said:


(....)

Nurse Rosario

 

+1

Kad god sam je video

odmah sam se ozario

 

Moćna žena.

 

Meni je Daredevil bio OK

ali to je zato što ja nisam zahtevan.

 

Šta je bilo s njim, je l' preživeo kad su se krljali on i Djesika Djouns i ostali s nekim zlim zlikovcima?

 

I to sam gledao sa zadovoljstvom ali fakat da se ne sećam baš najbolje šta se sve izdešavalo ti govori s kolikom pažnjom gledam takve stvari.

 

Meni je čak i druga sezona Djesike bila sasvim OK. 

Link to comment

A hvaljeni Punisher me je razočarao. 

Oni su bre superheroji. Šta me zanimaju njihovi identitetski problemi i moralne dileme. 

Hoću da gledam kako se ponašaju onako kako priliči super herojima: superherojski.

 

Djesiki se to može oprostiti jer voli da šljoka pa je kul.

Link to comment
1 hour ago, Host said:

Pa vec sam napisao da sam sucker za sve sto ima veze sa sajfaj. Gledao, uzivao, zaboravio.

bravo, to sam hteo da procitam. 

54 minutes ago, goofs said:

Meni je Karbon bio dojajan u svakoj sceni koja se drzala onog grada, sythwavea i cele spletke i misterije u zapletu, i apsolutni krs u vezi svega sto se doticalo onih pobunjenika i one nesrecne crnkinje koja je retko lose napisan lik.

prvih 4 epizode su super, a onda kako odmice serija bude bas razocaravajuce, ali i dalje vrlo gledljivo. repriziram seriju upravo ovih dana, isti utisak kao prvi put

46 minutes ago, Host said:

Izgleda da snimaju drugu sezonu? Jedva cekam, nema sanse da ne bude lose.

tacno, ali ce da se gleda.

Link to comment
30 minutes ago, Host said:

Evo sta su pametni ljudi pisali o seriji:

 

 

  Hide contents

 

 

 

hmm, prilicno bih se slozio sa tim covekom. dodao bih da su mogli da u potpunosti izbace dzepnu meksikanku i da ubace npr misel rodrigez, ako vec mora meksiko.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...