Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

Realno, izabrali su najgori transparent za spuštanje. Mislim, u UEFA ne sede samo ljudi iz Srbije... Da neko ne bude pametan pa mi napomene nešto u stilu - jeste, Grčka, Makedonija i Crna Gora se nešto pitaju - ima u UEFA još masa zemalja koje na takve akrobacije ni najmanje miroljubivo ne gledaju. 

 

Zabole njih neka stvar. Da su imali u glavi ista vise od nacionalisticke piljevine mozda bi im slucajno palo na pamet da su mrtvi hladni izlozili sopstvene igrace i strucni stab potencijalnom pogromu zbog svog siljenja politicke patke. Oni su svoj posao odradili, sto se njih tice sad UEFA moze komotno i da ih izbaci iz daljeg takmicenja. Sto ne znaci da nece kukati do neba ako ih ovi uopste budu kaznili makar i sa dva eura kazne.

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pravila za LS. Sasvim sigurno nema znacajne razlike kod opstih pravila (samo sto sam se probudio pa ne uspevam da ih nadjem :isuse: )

 

Refusal to play and similar cases
10.01 If a club refuses to play or is responsible for a match not taking place or not
being played in full, the Control and Disciplinary Body declares the match
forfeited and/or disqualifies the club concerned in combination with the
following fines:

 

 

Link to comment

Ovde to ne rade novinari, već maltene svi igrači, rukovodstvo i zvaničnici.

Ukoliko ikada dođemo u situaciju da se mapa SFRJ (+ mađarska Baranja, + rumunski Banat, + grčka Makedonija, + Trst) masovno naziva našom zastavom i da to apsolutno nikome ne bude nimalo čudno, znaću da smo definitivno otišli u 3 PM i da povratka nema.

 

Nisam hteo da kazem fudbaleri zato sto jucerasnjim ponasanjem nisu zasluzili da ih uvlacim u sabanometriju, ali hajd' zamisli obrnutu situaciju - zastavu RS-RSK-Kosovo-Srbija spasavaju Trajkovic i Lazetic nazivajuci je "nasa zastava". Koliko novinara bi ih ispravilo i reklo da to nije nasa zastava? Ja mislim oko nula...

 

Ako cemo vec da kenjamo po albanskim fudbalerima, onda mozemo da kenjamo po onom nacosu koji Srbe zove Skije

Edited by ficfiric
Link to comment

Nece se Fadilj i drugari radovati kad stigne presuda.

 

Ja sam poprilično siguran da neće biti registrovano 3:0 za njih jer bi to prosto dalo motiva svim gostujućim navijačima po Evropi da na isti način provociraju ne bi li izvukli istu stvar.

Link to comment

Harpere, je li tačno ovo što Blic piše za Berišinu unuku i njen post na Fejsu?

 

Ne znam o cemu se radi, nisam video.

 

edit: Nije na dedu, ocigledno. :s_a: U Albaniji i na Kosovu vecina ljudi zeli smirivanje tenzija i one standardne stvari koje zeli svaki mlad covek na svetu, tako da me ne bi nimalo iznenadilo da je sve ovo tacno.

Edited by harper
Link to comment

Ja sam poprilično siguran da neće biti registrovano 3:0 za njih jer bi to prosto dalo motiva svim gostujućim navijačima po Evropi da na isti način provociraju ne bi li izvukli istu stvar.

Koliko ja kapiram refusal to play po automatizmu nosi 0:3.

 

Bicemo i mi fino kaznjeni ali je rezultat po meni vec poznat.

Link to comment

 

 

Sto se nas tice

 

Uglavnom uobicajene gluposti za koje nam sledi debela finansijska kazna ali ce nas field invasion by supporters kostati jedno tri utakmice bez publike. Lako moguce i do kraja kvalifikacija.

Još nam je tri i ostalo do kraja kvalifikacija na domaćem terenu. Nauči brojati.

Link to comment

Malecki problem leži u tome što ta "zastava" klejmuje teritoriju četiri susedne zemlje tako da niko civilizovan i normalan nije u obavezi da uvaži njihovo retardirano shvatanje šta jeste a šta nije zastava.

 

Malo veći je što i mnogo manje simbole na mnogo manje javnim mestima civilizovani svet percipira elementima propagiranja terorističkih dela, sa sve definisanim pretećim kaznama.

Link to comment

Koliko ja kapiram refusal to play po automatizmu nosi 0:3.

 

Bicemo i mi fino kaznjeni ali je rezultat po meni vec poznat.

 

Nije. Po tome ih terete, ostaje da se vidi da li će ih po tome i kazniti. 

Link to comment

Harpere, je li tačno ovo što Blic piše za Berišinu unuku i njen post na Fejsu?

 

ne znam sta kaze blic (daj link), mislim ako je taj njen post. na albanskim medijima naslov za njen post bio - berisin unuk brani srpske huligane. i ako ne gresim ona to kasnije brisala

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...