Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

Ja sam svojoj kevi, pre oko godinu dana, uzeo jos gori od tog, mislim da je Redmi 5A sa 2/16 i radi kao sat, fb, mesindzer, mail, retko viber...

Ja sam sad majci doneo Redmi 6A i isto joj fino radi za social media/messaging, fotke... Dovoljno je veliki ekran da moze da vidi dobro (a opet nije prevelik), baterija dosta traje.


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment

ali uzmi obavezno crveni, taj je najmuževniji :sleep:

 

ja sam vrlo zadovljan, top perfomanse, pristojna kamera, super baterija (plus brzo punjenje), face unlock je nebezbedno sranje ali brate što olakšava život....jedino što je plastikaner. mislim kvalitetna je plastika, a i meni lično je to plus pošto ga nosim bez futrole. ali definitivno nemaš neki premium osećaj kad ga uzmeš u ruke.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Upravo sam izgubio mobilni telefon. Ujutru idem do VIpa da blokiram broj.

Šta da kupim za maksimalno 150 evra, jer ne verujem da mogu da sakupim više od toga.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Stigao taštin Umidigi A3. Klasika 2/16, android 9, neki mediatek ga pokreće, dve kamere nazad, otisak prsta, 2 kartice, sve po peesu kineski telefon od 54 evra. Osim izrade. Liči na Samsunga kvalitet izrade je u liniji galaksi s6, moj redmi 5 deluje kao kantica pored ovog. Retko lep telefon

Link to comment

Gde je najbolje uzeti Xiaomi? Preko njih, direktno, u onoj prodavnici u novom tržnom centru ili je to svejedno, bitno je da je jeftinije?

Link to comment

Pre par godina sam otišao u Gigatron (jer mi je najbliži) i pitao ih koji vam je najjeftiniji telefon. Naveli su mi neki model. Rekao sam im: OK, dajte mi prvi sledeći. I koštao je manje od 150 evra (neki Huawei) i radio je sve što meni treba ali sam ga pre mesec dana izgubio. Pa sam kupio neki Honor. HoDor :D 

 

 Za 16000 dinara ali uz vaučer od dve hiljade din. za bilo šta u njihovim prodavnicama (win win) koji sam dao drugaru. Ima veći ekran, navodno i bolju sliku i fotoaparat i neku zaštitnu foliju preko ekrana ali meni to nije važno. Bitno mi je da mogu da telefoniram i igram Microsoft  Solitaire dok sedim u WCu. 

To je to. Imam i dve godine garancije.  :kecman: 

Do tad ću ga verovatno izgubiti  :dry: 

Link to comment
2 hours ago, notenoughreasonsforclaire said:

Gde je najbolje uzeti Xiaomi? Preko njih, direktno, u onoj prodavnici u novom tržnom centru ili je to svejedno, bitno je da je jeftinije?

KP cini mi se.

Link to comment

E, koliko su me obavestili sad kad sam kupovao novi telefon, ti prodavci sa KP kad spominju garanciju, ta garancija se ne odnosi na ekran i valjda procesor ili nešto bitno od onih malih ljudi koji rade u aparatu. Zato sam ja i odustao od kupovine na KP. 

Link to comment

Ne znam detalje.

Ja sam proveo ceo dan gledajući telefone i onda sam zamolio dobrog drugara da on izabere. I tu se moje znanje o kupovini telefona završava.

Link to comment

Pa ne bas. Bolji ekran, baterija, kamera, rezolucija, firmirani ili ne, vise RAM memorije i prostora za podatke... povlaci i vecu cenu.

Nije isto,recimo, 2GB RAM memorije kao kod najjetinijih ili 6GB kod novog Huawei ili Xiaomi telefona.

A svi oni mogu da sluze za telefoniranje, sms, viber, nesto malo neta i sl. Samo je bitno za sta ti treba telefon

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...