Jump to content
IGNORED

Politička korektnost


čekmeže

Recommended Posts

Just now, levi said:

ne čačkaj jbt

:D 

 

Ma ne bih, ali me stvarno zanima... :D 

 

 

A i da znam kome da sve po spisku sto za naredne dane najavljuju kisu... :unsure:

Link to comment

E, sad za kišu, tu ipak više da se najebeš keve suprotnoj ideologiji od pomenute... Oni drže odeljak sjebane klime...

Što se "boljševika" tiče, ako mogu u jednoj rečenici - metode su nasilne (boljševičke) i ideologija (koliko god iskrivljena i dovedena do apsurda) koja fura cancel, woke, "not black enough" itd... kulturu je deklarisana kao levičarska...

Sve ovo pišem kao neko ko je ceo život bio ubeđen da je levičar.

"Ne čačkaj" je dobar savet.

Sent from my SM-N950F using



Link to comment
11 minutes ago, Max Morlock said:

E, sad za kišu, tu ipak više da se najebeš keve suprotnoj ideologiji od pomenute... Oni drže odeljak sjebane klime...

Što se "boljševika" tiče, ako mogu u jednoj rečenici - metode su nasilne (boljševičke) i ideologija (koliko god iskrivljena i dovedena do apsurda) koja fura cancel, woke, "not black enough" itd... kulturu je deklarisana kao levičarska...

Sve ovo pišem kao neko ko je ceo život bio ubeđen da je levičar.

Nesto si ti ti br'te debelo ispreturao.

Ukljucujuci i soptveno celozivotno ubedjenje.

Ali - ne cackaj je dobar savet: svasta izmili ispod kamena kada ga cacnes... ;)

Link to comment
Nesto si ti ti br'te debelo ispreturao.
Ukljucujuci i soptveno celozivotno ubedjenje.
...


Siguran sam da nisam.
Zašto?
Predugo sam "around" da mi neke stvari ne bi bile kristalno jasne.
Time will tell.

Sent from my SM-N950F using

Link to comment
1 minute ago, Max Morlock said:

Predugo sam "around" da mi neke stvari ne bi bile kristalno jasne.

E, ako je tebi kristalno jasno onda OK, kristalna jasnost je uvek bila resenje, nemoj samo da te spopadne neka dilema, molim te...

 

Uzivaj, zavidim ti, za tebe nema zime... ;)

Link to comment
E, ako je tebi kristalno jasno onda OK, kristalna jasnost je uvek bila resenje, nemoj samo da te spopadne neka dilema, molim te...
 
Uzivaj, zavidim ti, za tebe nema zime... [emoji6]

Kako bi bilo da odjebeš sa analizom i komentarisanjem _mene_ jer... ne sećam se da sam i u jednom trenutku pomenuo - tebe?

Ili jednostavno da poslušaš savet koji si već dobio i da - ne čačkaš.


Sent from my SM-N950F using

Link to comment
2 minutes ago, Max Morlock said:


Kako bi bilo da odjebeš sa analizom i komentarisanjem _mene_ jer... ne sećam se da sam i u jednom trenutku pomenuo - tebe?

Ili jednostavno da poslušaš savet koji si već dobio i da - ne čačkaš.

Odjebati je pravo resenje, samo ti izraz nije bas najsrecnije izabran: ne radi se o analizi i komentarisanju, nego o prepoznavanju, 1 identifikaciji...

Daj se smatrati kristalno jasno...

Uzivaj, kao sto rekoh... :fantom: 

Link to comment

Vidi, nije mi potrebna ni identifikacija ni prepoznavanje niti bilo kakvo upiranje prstom.

Ako se ne slažeš sa nekim možeš:

1. Da "ne čačkaš", i ne pokušavaš da me "identifikuješ" već dopustiš da ljudi mogu imati različito mišljenje doneseno na osnovu različitog životnog iskustva / obrazovanja...šta god. Čuveno "Ok, slažemo se da se ne slažemo".

2. Da ideš u detaljno argumentovano opovrgavanje "stavom na stav". Legitimno skroz.

Ja sam lično već izabrao 1. nemam baš vremena za 2. Ne slažemo se? Cool, neće svet da propadne.

Ali.

Za sve i s leva i s desna koji bi da me "prepoznaju", "identifikuju" i prave ad hominem pošalice... "Dovoljna je jedna riječ - odjebi".

Sent from my SM-N950F using

Link to comment
4 minutes ago, Max Morlock said:

Ako se ne slažeš sa nekim možeš:

Sta ja mogu ili ne - moja je stvar i moj problem, ti s tim nemas veze i takve poput tebe sigurno necu da pitam za savet, OK?

 

Sto se svega ostalog sto si ispisao: a zasto se једиш i toliko obrazlazes?

 

Rekli smo - odjeb, ende...

Link to comment
2 minutes ago, Max Morlock said:

Klasni neprijatelj :s_d:

Pa jos tvoj, a ti ceo zivot proveo u uverenju da si ubedjeni levicar... :cry:

 

Daj bre, mani se covece.... :D 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...