Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne verujem ni da nelson ostaje ako će budžet biti manji, ionako bi mogao da zabode dobar ugovor.

Nelson je kul igrač, jeste lider i najvažniji igrač ovog tima, ali mislim da on ne može da napravi neku značajniju karijeru u timovima koji su kvalitetniji od Zvezde. Odnosno, nisam siguran da će timovi koji u EL imaju veće ambicije od Zvezde biti spremni da mu povere ulogu prvog pleja. 

 

Eventualno neka varijanta u Rusiji, neki imućniji EC klub. 

 

Bobi može negde preko solidno da naplati ovu sezonu. Zapravo, začudilo bi me da ostane u klubu.

Link to comment

Nelson je kul igrač, jeste lider i najvažniji igrač ovog tima, ali mislim da on ne može da napravi neku značajniju karijeru u timovima koji su kvalitetniji od Zvezde. Odnosno, nisam siguran da će timovi koji u EL imaju veće ambicije od Zvezde biti spremni da mu povere ulogu prvog pleja. 

 

Eventualno neka varijanta u Rusiji, neki imućniji EC klub. 

Po meni je on bas idealan igrac za jake EL timove ali u ulozi back up igraca. Bio bi recimo idealna zamena Spanulisu ( pominjalo se da ga je OLY zimus hteo pre pocetak TOP 16 ) ili recimo Teodosicu, u svakom slucaju bolje da je na primer CSKA doveo njega umesto Parga. 

Edited by BarryWhite
Link to comment

Како redstarbelgrade.info незванично сазнаје, Дејан Радоњић остаће тренер Црвене звезде и наредне сезоне. Једна од одлука која је донета у току данашњег дана, поред оставки бројних чланова Скупштине клуба, јесте и та да црногорски стручњак води кошаркаше Црвене звезде бар још годину дана.

 

РСБ сазнаје и да је малтене договорен долазак двојице репрезентативаца Србије, док ће се тражити и нови играчи на позицији плејмејкера и центра.

 

 

Sta to Covic vidi u Radonjicu, sto svi drugi ne vide? Da li nemamo pare i za njegov raskid i za drugog trenera ili ce Radonjic naprasno postati trener u novoj sezoni?

Link to comment

Bolje Radonjara nego sjor Boza, a kako nekih drugih opcija bas i nema... iskreno, meni bi bilo kul da ostane, koliko vec nismo imali trenera koji je preziveo 2 prelazna roka? Mozda mu ove sezone ne oteraju najboljeg igraca kad ako ispadnemo iz EL.

 

1 repstativac je Kalinic, drugi mozda Stefan? Za Micica i Jokica se ne usudjujem nadati.

Edited by Calavera
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...