Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

15m evra kako citam, u dansnjem svetu to je jeftino...

 

da li to znači da 1 yaya defo ide...

To verovatno znaci da rodvel ide.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

fernando se pominjao dosta pre jajinog nezadovoljstva. mada je jaja pa stalno nezadovoljan.

 

edit

 

a gde bi mogao uopšte da ode? čelzi je pun na toj poziciji, junajtedu treba baš takav, ali mnogo bi bilo da ode u komšiluk, u barsi je već bio... jedino u bajern ili real, pod uslovom da žele da ga kupe.

Edited by Malvo
Link to comment

Na jeziku koji razumeju Yaya Toure i City, to se zove "dajte mi nov, bolji i duži ugovor ili odoh kod Parskih Arapa". Osvojili su šampionat, Yaya je opet bio među glavnim igračima, a lagano mu ističe rok. Odlična šansa da se poveća i ovako ogromna plata i produži staž na još godinu do dve ekstra.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

ne znam, ali...malo je previse od smrti rodjenog brata praviti slagvort za poslovnu kombinaciju...nemam pojma, ne cini mi se kao bas takav covek... Osim, naravno, ako nije 100% istinita, onda je to malo drugacija prica. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Ma ne nego je stvarno bio pogođen manjkom rođendanske čestitke i nezadovoljavajućom veličinom torte koju su mu dali. "Takav čovek" :lol:

 

Ako stvarno treba da se nađe klub, znam ja jedan geografski blizak koji bi možda mogao nekako da mu nađe mesta u sredini, uz malo dobre volje...

Link to comment

Ma ne nego je stvarno bio pogođen manjkom rođendanske čestitke i nezadovoljavajućom veličinom torte koju su mu dali. "Takav čovek" :lol:

 

 

 

Cekaj, pa nije to isto kao smrt brata.

Link to comment

Ako stvarno treba da se nađe klub, znam ja jedan geografski blizak koji bi možda mogao nekako da mu nađe mesta u sredini, uz malo dobre volje...

 

a ima i familiju tamo...

Link to comment

Pa ako torta nije upalila, morao je da podigne ulog, šta će...

 

ma daj, mislim da govori istinu u vezi sa tim da ga nisu pustili. 

Link to comment

Čekaj, ti stvarno misliš da je njemu tek tako došlo da iznese interne klupske stvari kao što su ta oko puštanja da vidi bolesnog brata, ili ono o torti za rođendan? Zato što je iskreno bio rezigniran pa je morao da se požali javnosti?

 

To je iz aviona očigledno njegov pokušaj da izvrši pritisak na klub da mu ili daju ugovor koji traži ili da ga prodaju. Džukački i bedno, ali to radi masa fudbalera zato što može.

Link to comment

Čekaj, ti stvarno misliš da je njemu tek tako došlo da iznese interne klupske stvari kao što su ta oko puštanja da vidi bolesnog brata, ili ono o torti za rođendan? Zato što je iskreno bio rezigniran pa je morao da se požali javnosti?

 

Ne, ja samo mislim da je to istina tj mislim da ne bi lagao takvu stvar da iznudi...stagod, ne da ne bi koristio ako se stvarno desilo. 

Link to comment

I ja mislim da je klasicno vacarenje u pitanju.

 

Isto tako je pricao da mu ne daju zlatnu loptu samo zato sto je srbin, pa mu nisu cestitali rodjendan iako postoji snimak koji ga demantuje...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...