Jump to content
IGNORED

PPP pomoc


luba

Recommended Posts

Admini!!

Mozda bi bilo dobro da se ipak izbrise ovo sto sam pisao da ovi ljudi ne bi imali problema u slucaju da neko od opstinara procita.. sta znam

 

Skupili smo tajno i odvojili krisom i picimo za PA

 

Mene bas briga ali mislim da su neki ljudi u zortu i da ce ih lindrati pa zato mozda bolje da se izbrise

 

Sent from my Galagzy S2plas usin' Tapatalk

Link to comment

drugari(ce), da li neko ima poljski lezaj na razvlacenje? potreban je za radnika gradskog zelenila koji sada spava u baraci tog preduzeca na banovom brdu. lezaj ce biti vracen kada se covek vrati svom domu u obrenovcu.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Pomoc je krenula ka paracinu a ja sad picim za kg skupljaju tamo i teraju za obrenovac

 

 

P.s. ako neko hoce da vozi neka se javi na pmf.. govore mi da im fale vozaci

 

Sent from my Galagzy S2plas usin' Tapatalk

Link to comment

jel bi mogo neko od vas dobrocinitelja da napravi pdf dokument sa uputstvima instituta za javno zdravlje u vezi postupanja u poplavljenim podrucjima ?

 

Konkretno, mislim na obavestenja od 16-tog i 18-tog maja (i ako se pojavi neko novo u medjuvremenu) ... ono, standardni font, 14pt ili bar 12pt (da bude citko i bez naocara kad se odstampa), ako moze da stane na jedan A4 list super - ako ne moze, dobro je i na dva (4 stranice).

 

Ako nesto takvo vec postoji, plz dajte link.

Link to comment

Ako neko ima adekvatan kontakt u Crvenom krstu ili nekoj drugoj kredibilnoj organizaciji (NGO i sl.), dajte na PM.

 

Drugarica u Cisco TAC-u u Belgiji skuplja pomoć i kaže

 

Cisco ima foru da duplira sav novac koji prikupimo ako je pod nekom zvanicnom akcijom. problem za sad je sto u sistemu nemamo registrovanu nijednu NGO sa balkana osim djokovica. verujem da mozemo mnogo novca da prikupimo i onda nateramo ovu nasu zlatnu IT kompaniju da duplira. nadam se samo da evaluaciju mozemo da prodjemo za mesec dana.

 

http://csr.cisco.com/pages/cisco-foundation

 

Pokušava da dobije Crveni krst preko telefona, ali se niko ne javlja.

Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment

jel bi mogo neko od vas dobrocinitelja da napravi pdf dokument sa uputstvima instituta za javno zdravlje u vezi postupanja u poplavljenim podrucjima ?

 

Konkretno, mislim na obavestenja od 16-tog i 18-tog maja (i ako se pojavi neko novo u medjuvremenu) ... ono, standardni font, 14pt ili bar 12pt (da bude citko i bez naocara kad se odstampa), ako moze da stane na jedan A4 list super - ako ne moze, dobro je i na dva (4 stranice).

 

Ako nesto takvo vec postoji, plz dajte link.

u drugom uputstvu naslov je ostao udovac, ali jedino tako je moglo da stane na dve strane.

 

poz

batut 1.pdf

batut 2.pdf

Link to comment

 

brenovčani kojima nedostaju hrana i voda za životinje ili veterinarska pomoć mogu da se obrate Štabu za veterinu pri Kriznom štabu opštine, na dežurni broj telefona 011/361-9022 i njihove ekipe će im dostaviti sve što je neophodno.

Link to comment

ako neko zna na nekom punktu ko radi sa decom ili gde ima puno dece, igraonica Candy u Cvijićevoj 5 spremna je da omogući klincima da im se malo skrenu misli pa ako možete da prosledite informaciju, javite mi ako ima zainteresovanih, da organizujemo prevoz.

Link to comment

Stigla pomoc i u Paracin

Tamo je najpotrebnije: voda, sredstva za higijenu, ali traze i cizme i rukavice itd

U Smed Palanci je najpotrebnija voda, nemaju ni tehnicku ni za pice.. Jasenica jezivo izgleda, nikada je nisam video onakvu

Pomoc se prima u 2 skole, mi smo posetili skolu Vuk Karadzic a odneli smo i u bolnicu, tamo je potrebna voda i mleko za bebe kao i sredstva za higijenu

Svilajnac je i dalje odsecen od strane autoputa, moze da se pridje samo iz pravca Vel. Plane i Zabara

Ali burazer koji mi je tamo danonocno kaze da je situacija super, da imaju svega i svacega.. nailazio sam na netu da im je katastrofa da im ne stize pomoc, da nemaju vodu i hranu, ali on mi sa lica mesta javlja "sve je kul, imamo svega i svacega, sve je vrh"

Odneli smo i nsto vode, hrane za bebe  itd gernotoloskom centru u Kgu

Oni skupljaju `vamo kod bazena u diskoteci "Fly-Fly" sada je Brodolom ili Brodway, da ga jebem

Potrebne su im i pelene za odrasle


odoh da spavam do prekosutra...


p.s. svi nam javljaju da im odece vise nije potrebno vec osnovne namirnice

p.p.s. neka mi neko napise gde se mogu poslati bojanke
ortak ima gomilu i zeli da posalje ali ne znamo gde

javite pa cu ga uputiti, hvala unapred

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...