Jump to content
IGNORED

TV kuvari, njihove emisije i kulinarski putopisi


darling

Recommended Posts

Meni Burdejn najbolji. Posle toga ona dvojica drskih Italijana koji idu po italijanskim selima i goste se o trošku starih ljudi koji retko jedu meso, kao kod nas Jovan Memedović kad ide po Pešteru. Onog nesrećnika sa OBN-a sam gledala nekoliko puta zabave radi, sva jela su mu bila zagorela pa ih zamaskira nekim prelivima, poslednji put neko jelo gde su osnova bile zagorele prženice.

Edited by halloween
Link to comment

Pa on jeate klasu iznad, pravi zanatlija pre svega...

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Preterujete, braćo i drugovi!
Link to comment

mene on nervira u emisijama o samom sebi, kad bos i razdrljen, sklupcan na nekom trosjedu, prepricava svoje pocetke. nekako mi je jeftin.

 

inace, kad god putopise, rado ga gledam

Link to comment

meni svi oni dosadni, aljkavi oliver osobito, svi sem milice rudolfa :wub:

kako se zove onaj što putuje po svetu i jede razne čudnovatosti tipa pohana kokošija materica i sl?

Link to comment

Zbog štrokavosti ga kritikovao i Stevo Karapandža, i što trpa previše začinskog bilja. Meni bilo urnebesno :)

 

Mislim da je to aljkavljenje debelo režirano, samo neko glumi bolje a neko lošije.

 

Sve ih je zajebao Miki iz velikog brata kad je imao kuvarsku tv emisiju, pa je pljuckao na tiganj da proveri da li se dovoljno usijao. To nije bila gluma.

Link to comment

rudolf je poslasticar. zato mu je bejkeri super, a recepti za slano bzvz.

 

na hrtu sam gledala emisije poslasticara erika lanlarda. on je odlican. 

 

mozda je dobar kriterijum kvaliteta tv kuvara koliko vas je emisija inspirisala, odnosno koliko ste gledanog pokusali da skuvate sami. ja sam skuvala dosta dzejmijevih recepata (a zelim jos milion, nego me mrzi il nesto iskrsne), nekoliko najdzelinih i jedan steve karapandze. bas me zanima ko je skuvo ljubisin recept. (ima nesto dirljivo kod ljubise kad ko jugoslovenksi kuvar prica o jugoslovenskim receptima dijalektom koji ne prepoznajem...)

bio je super kad je na kraju uskrsnje emisije reko da je bilo previse religije za njegov ukus :D

Edited by darling
Link to comment

Najgore sto sam video na 24h Kitchen je bila neka crna valjda holandjanka koja je pravila obrok/salatu iz svog detinjstva tako sto je strpala krstavac, paradajz, ukiseljeni luk, naseckane virsle i mozda rukolu i sve to izmesala i rekla "Voila!"

 

Pri tom nije ni te mucene virsle skuvala vec ih je izvukla iz tegle.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...