Jump to content
IGNORED

Her


hooyadahoo

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    12

  • Weenie Pooh

    11

  • MocaVukotic

    11

  • kobni zelaya

    10

evo bas tamo na horor topiku pominjes Splice... u kojem ima scena najbizarno-divnijog vodzenja ljubavi na koje sam podpuno odlepila.... nema nikake veze sa AI, al Dren definitivno nije [100%] ljucko biche.... e jab tako nesto tela.. nekog Drenka....... pod uslovom da posle ne promeni pol........ i licnos........ ovo sajberisanje sa Samantom mi je jednostavno uvrnuto-dosadno

Edited by Hippie
Link to comment

film je pretenciozno govance... još vam nije za spavanje (gastarbajterke), al ste žene, pa dandara nikad nije loša solucija (pored poljubca), za utonjenje

Edited by boshoku
Link to comment
film je inace predugacak
+1inace, meni su se dopali kompjuteri kako izgledaju. monitor je deblji u odnosu na to kako ja zamisljam buducnost te tehnologije. zaista mi se dopalo kako izgleda. takodje, scena kada je na plazi, i lezi okruzen ljudima, po meni jedna od boljih scena u filmu. sve u svemu, zanimljiv film, ali predugacak. zanimljiv mi je ovaj glumac, dobra gluma. ja ga pamtim iz filma '8mm' to mu je zapravo prvi, veliki film.
Link to comment
evo bas tamo na horor topiku pominjes Splice... u kojem ima scena najbizarno-divnijog vodzenja ljubavi na koje sam podpuno odlepila.... nema nikake veze sa AI, al Dren definitivno nije [100%] ljucko biche.... e jab tako nesto tela.. nekog Drenka....... pod uslovom da posle ne promeni pol........ i licnos........ ovo sajberisanje sa Samantom mi je jednostavno uvrnuto-dosadno
potpuno mi je stao mozak, uopste ne mogu da se setim izraza - postoji u SF (a i u filozofiji) izraz za ljude koji insistiraju da je zivot samo ono sto je flash-based, nikako silicon-based :). ne kazem da si ti to, samo me na to asocirala ova tvoja refleksija na Samantu i Dren (jbg, meni je ceo Splice toliko slab da mi ni ta scena nije bila nista posebno).
Link to comment

pa jeste slab Splice.. umal nisam odustala od filma [prva polovina].... a ondak je krenulo da mi se svidza..... besh ga, volem gainace mojne me teras da kopam po furuncetu na sta sam sve imala crush kad je sf/f/horor u pitanju :) ima x godina kak sam to podelila s nekim ovdasnjim furundzijama..... sve su to super slatke stvari o kojima mlogo volemo da fantaziramo.... za razliku od pravog dodira - ril pipl ril pešn - u kojem mlogo i stvarno uzivamoSamantu jednostavno ne mogu da svrstam u ovo...... al mi je sasvim okej da se u ovom filmu neko potpuno nadze...... bilo bi fakat dosadno inace

Link to comment

Sve to Ok, ali hocu reci da I u fantazijama stvarno uzivamo. Neki od nas su takvi :)(Razlog sto se ja uvek upecam na ove teme je moje licno iskustvo sa online vezom I cesto me je nerviralo kad neko krene da mi objasnjavs da to "nije pravo". Nije upuceno tebi of course nego sam sensitive na te teme generalno).

Link to comment

baš završavam "gledanje" :smajlikojiprevrćeočimaifacepalmujesenaizmenično:meni iz filma najbolji lift

ono kad se "providi" kroz zidove kako granje polako prolazeinače mislim da je film za slušanje, malo šta ima videti...

Link to comment
Pa slazem se. Ali hoce neki ljudi tako, da ti objasne da ne mozes da budes zaljubljen/a u neku "virtuelnu" osobu kao sto mozes u "pravu".
Dobro, ali ovaj film nije o tome. Kod veze dvoje ljudi preko neta uvek postoji mogucnost da se njih dvoje sretnu u RL-u i prebace vezu na visi nivo, a u filmu imamo vezu coveka i bonafide masine koja je bila programirana da se svidi takvom tipu ljudi. Ocigledno da su u bliskoj buducnosti ljudi poceli da prihvataju ideju povezivanja sa svojim OS-ovima, ali i dalje je to daleko od veze s pravom osobom. Edited by Calavera
Link to comment

Ja shvatio da je on razocaran u real deal. Brak mu propao (a ni za trinaesticu se nije zainteresovao). Cini mi se da u jednom trenutku kaze da nikad nije voleo nekog kao Samantu?Film o usamljenosti.

Link to comment
Dobro, ali ovaj film nije o tome. Kod veze dvoje ljudi preko neta uvek postoji mogucnost da se njih dvoje sretnu u RL-u i prebace vezu na visi nivo, a u filmu imamo vezu coveka i bonafide masine koja je bila programirana da se svidi takvom tipu ljudi. Ocigledno da su u bliskoj buducnosti ljudi poceli da prihvataju ideju povezivanja sa svojim OS-ovima, ali i dalje je to daleko od veze s pravom osobom.
pa i ne kazem da je o tome. nego ima zajednicko to sto nema fizickog kontakta a hipi povukla paralelu sa Drenom iz Splice (i 'stvarnim' uzivanjem) pa me odvuklo na tu stranu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...