Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

meni se kod dlz sviđa što su kao nenavođenu projektili, nikada ne znaš kada će i gde da se detoniraju

 

ta neuravnoteženost mi je za wub

vrv je do mene

  • +1 1
Link to comment

pljiž je užasni sredovechnity pristojnity humor, krindžfest

 

DLZ je Marko Vidojković od 40 i kusur godina koji u emisiji, bez ikakvog blama, nosi majicu na kojoj piše IN D PEDU

 

original.jpg

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment

Zato što, osim neopisive količine neprijatnosti koje emituju, imaju i još jedan, iz njihove perspektive, neželjeni nusefekat: anesteziranje i amortizacija besa koji deo naroda oseća prema vladajućoj stranci. HEHE JESI VIDO ŠTO JE MIĆKO IMITIRAO VUČIĆA AHAHAH AL MU JE REKAO LOLOOLOLOLO efekat. Ukratko.

 

 

 

Link to comment
Quote

Zato što, osim neopisive količine neprijatnosti koje emituju, imaju i još jedan, iz njihove perspektive, neželjeni nusefekat: anesteziranje i amortizacija besa koji deo naroda oseća prema vladajućoj stranci. HEHE JESI VIDO ŠTO JE MIĆKO IMITIRAO VUČIĆA AHAHAH AL MU JE REKAO LOLOOLOLOLO efekat. Ukratko.

+1

 

Od tih "humorista" na Novoj najbolji po meni je Kesic, pa nekoliko svetlosnih godina pa Ivanovic, pa nekoliko svetlosnih godina pa PLjIZ, DLZ i MR.

 

Ivanovic od kada je presao na Novu je po pitanju izjava u emisiji postao odmereniji, ne lupa ko nekada na Prvoj. I sve sto kaze i bocne ispostavi se 100% tacnim.

 

PLjIZ, DLZ i MR na kraju su mi nekako too much.

Edited by DrIlic
Link to comment

To što pišeš je tvoj lični doživljaj i to je ok.

A u Srbiji ima i sredovečnih ljudi koji nisu gadljivi na pljiž humor.

DLZ su recimo emisija u kojoj može da se čuje svašta, ali oni barem nemaju problem da kažu da je car go.

Kao i Kesić, i oni se na način na koji znaju i umeju bore protiv ovoga u čemu živimo. Ili se barem bore da skrenu pažnju na nešto. I sada reći da zbog njih takvih će "Vučić vladati 100 godina" ja ne znam kako da protumačim. Pa možda slično. Recimo,zbog takvog foteljaškog kritizerstva, vladaće nam Vučić 100 godina.

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, dùda said:

To što pišeš je tvoj lični doživljaj i to je ok.

A u Srbiji ima i sredovečnih ljudi koji nisu gadljivi na pljiž humor.

DLZ su recimo emisija u kojoj može da se čuje svašta, ali oni barem nemaju problem da kažu da je car go.

Kao i Kesić, i oni se na način na koji znaju i umeju bore protiv ovoga u čemu živimo. Ili se barem bore da skrenu pažnju na nešto. I sada reći da zbog njih takvih će "Vučić vladati 100 godina" ja ne znam kako da protumačim. Pa možda slično. Recimo,zbog takvog foteljaškog kritizerstva, vladaće nam Vučić 100 godina.

 

 

 

 

 

Nisi me razumela, ja navijam da gospodin predsednik vlada još sto godina ako mu protivnici ove doživljavaju kao nešto smešno i kvalitetno

 

Šalu na stranu, to je internet lingo, ne treba baš bukvalno sve da shvataš. A to što svi navedeni nemaju problem da kažu da je car go (wooow, evo car se usrao baš zbog toga), podsetio bih te da ni Darko Mitrović nije imao problem da to kaže. I to što oni rade nije borba, jer nema nikakvog efekta osim efekta anestezije, pražnjenja i ventila koji sam već naveo.

Link to comment

Istekao Edit.

 

Čudimo se što naša nazovi opozicija ne može ne tri, nego jednu stvar da se dogovori, a ovde vidim takvu isključivost da ne mogu da dođem sebi šta čitam.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 to što oni rade nije borba, jer nema nikakvog efekta osim efekta anestezije, pražnjenja i ventila koji sam već naveo.

A kako treba da izgleda njihova borba ?

Pa valjda shvataš da ne mogu svi da budu političari .

I meni se više dopada Kesić, ali ne možda i svima ostalima koji iskreno žele smenu ovog režima.

I po čemu Kesić onda takođe ne anestezira ?

 

Link to comment

Opet ponavljam ovo je hejterski forum tako da nista nigde ne valja pa tako ni pljiz ni dlz ni ivanovic niko i tacka. Dzaba ulazite u raspravu.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

Anestezira i on i prestao je odavno da bude smešan, ali on je bar stekao neki kredit za razliku od jebenog Vidojkovića ili jebenog Draže Petrovića.

 

Kako treba da izgleda njihova borba? Ne znam, ali to što oni rade nije borba, to je privid borbe i to je glavni problem, o tome pričam od samog starta. I ljudima je to dovoljno, taj privid borbe koji ima nula efekta. Samo da ljudi prestanu da se lože da je to borba za početak, a kao što vidiš, ti isto imaš taj problem jer to nazivaš borbom.

 

 

 

Link to comment
29 minutes ago, copkillah said:

Zato što, osim neopisive količine neprijatnosti koje emituju, imaju i još jedan, iz njihove perspektive, neželjeni nusefekat: anesteziranje i amortizacija besa koji deo naroda oseća prema vladajućoj stranci. HEHE JESI VIDO ŠTO JE MIĆKO IMITIRAO VUČIĆA AHAHAH AL MU JE REKAO LOLOOLOLOLO efekat. Ukratko.

 

 

 

Aj bre,očekuješ boomere na barikadama 

 

27 minutes ago, DrIlic said:

Ivanovic od kada je presao na Novu je po pitanju izjava u emisiji postao odmereniji, ne lupa ko nekada na Prvoj

Moj utisak je suprotan,sada je kao pušten sa lanca,pa prekida goste ,ubacuje se nekim svojim monolozima ,sigurno ima manji broj textopisaca pa su mu fore izlizane

Taj deo me najviše zanima,intervju,koju su daleko slabiji i manje ekskluzivni,što je na žalost logično  

 

 

Link to comment

Meni su oni Ivanovi komičari okej. Perišić, Bane i Srđan.

 

Ume taj koncept sa njima na kraju emisije biti zabavan, igra "rečenice" posebno.

Edited by Milošica
Link to comment

Meni zbog toga što oni rade sigurno neće otupiti oštrica, niti će me anestezirati.

A ne mislim da sam nešto baš bitno različita od prosečnog poštovaoca života u sređenom, demokratskom društvu.

A da bih ja učinila nešto više za dostizanje te sređenosti i demokratije, pa barem nekakvog zaokruživanja na nekakvom listiću, e za to treba da se potrudi malo drugačija ekipa. 

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...