Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Gledajte Ramba Amadeusa kod Galeba.

 

Mnogo umiranja od smeha, baš mnogo, a bilo je i ozbiljnih poentiranja, i povodom Korone a i nekih drugih stvari. Ako nekome početak možda bude dosadan, neka izdrži, mada ne verujem da će biti.

 

Sad, možda je sve meni tako lepo leglo jer sam bio primoran da odgledam iz 3 dela od sat vremena a ne odjednom, ali najmanji je problem da svako pauzira kada se umori ili nema vremena...

 

 

Edited by Milošica
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
Jel moze da se gleda iako organski ne podnosimo Galeba?
moze bre, raste galeb lepo, na dobrom je putu. ako nishta drugo, gledajte samo koliko lichi na baraka obamu ko da mu je caca [emoji38]ol:

sent from bubamoto

  • Haha 3
Link to comment

Ja sam tri puta probala da gledam Galeba, i ne ide, pa ne ide. Ko ja da sam pozvala nekog na gajbu i ajde pričamo.

Nema nit koju vodi u razgovoru, skreće s teme na temu, pravi digresije često i sebi pravi minutažu veću nego gost. Npr. priča sa Memedovićem, čovek ispriča nešto, a Galeb mu gotovo upadne u reč "Da, da, evo npr. ja... "

Jel to neki stil sad u novinarstvu, da ne spremiš baš nikakva pitanja, nego "eto mene, eto vas, i teraj"?

Rambo je pričao o kučetu, ili tako nečemu privatnom, i to se oteglo na pola sata. Svaka vama čast da imate vremena da gledate 3 sata chit-chata, ja sam gledala sve očekujući sad će sad će sad će (neki uzbudljivi razgovor), al na kraju ipak moram da ustanem i odem da kuvam ručak, zaradim pare ili spavam...

 

  • +1 2
Link to comment

To i jeste format svakog podkasta na svetu, da učesnici u razgovoru imaju jednak udeo, prave digresije pa kuda ode razgovor, pričaju kao da su na gajbi...Podkast nije klasičan novinarski intervju.

 

Naravno, ako je sam sadržaj onog Galebovog dela priče nekome nezanimljiv to mogu da razumem.

 

Meni nije bio nezanimljiv, mada ja sam samo tri epizode odgledao...

 

 

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
Nikad neću razumeti odijum spram Galeba, jel to neki fazon, moda, bandwagon u koji uskačemo svi po difoltu?
A pa zaboravljas da je ovo hejterski forum a na to dodaj da u gadne dede i babe rastemo i eto ti ga.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...