Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Ne vredi gledati AJB kao zasebni medij, oni su deo AJ i kao takvi su kap u moru, njihovih godišnjih izveštaja i eksel tabela.
Naravno, produkciono oni i dalje imaju veliki kvalitet i pokušavaju da održe nivo.
Svakako da i njih pogađaju opšta kresanja budžeta i ljudstva...
Ali besmisleno je poređenje sa N1. Iz više razloga.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Da li ste znali da kada Blicu pristupate iz inostranstva imate i izvesnu sekciju Premium sa članicma kritičkim prema vlasti, a kada pristupate iz Srbije ne samo da te sekcije nema, već i linkovi prema člancima iz te sekcije ne rade.

Npr. ova vest je na linku https://www.blic.rs/premium/za-devet-godina-tvoje-vlasti-srbija-je-ostala-bez-skoro-900000-ljudi-srecan-rodendan/2y21hxt?fbclid=IwAR1X6eXWPOoLKWVdYYK95fgwl17kQDEJUEOWO4gUoitIUMxP4kp6p-V1Sxs , ali morate da koristite neki strani VPN (ja koristio americki) da bi je videli.

https://photos.app.goo.gl/VgjVL2TMo1hTQyvM6

Link to comment
3 minutes ago, bezimen_va said:

"Blic Premium" postoji tačno godinu dana i namenjen je samo za inostranstvo

 

Pa dobro, ja sam sad otkrio, nego nije li zanimljivo kako je totalno drugaciji profil vesti i kako su kriticne prema vucicu. I kako se ne moze videti ni neki sneak-peak sa pay-wallom/obavestenjem kad se na vest ode iz srbije.... Samo te preusmere na home stranicu gde je SNSland...

Link to comment

  

On 22.2.2021. at 18:02, gospa buba said:



bojana lekic je devedesetih bila apsolutna zvezda, s pravom.

shta ona sad radi? zna neko?

sent from bubamoto
 

 

 

Intervju od pre nekoliko dana

 

 

 

 

Link to comment
Prijavu je podnela Branka Đukić koja je bila dugogodišnja direktorka novinske agencije i koja, kako je pisalo Udruženje novinara Srbije (UNS) nije uspela da se dogovori sa novim vlasnicima žiga i imovinskih prava Tanjuga o buduđem angažmanu.

Agencija je odlučila da su ispunjeni uslovi za brisanje registra i usvojila prijavu.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
On 8.3.2021. at 13:36, Spooky said:

Pa dobro, ja sam sad otkrio, nego nije li zanimljivo kako je totalno drugaciji profil vesti i kako su kriticne prema vucicu. I kako se ne moze videti ni neki sneak-peak sa pay-wallom/obavestenjem kad se na vest ode iz srbije.... Samo te preusmere na home stranicu gde je SNSland...

 

e nek si mi rekao, ja taman mislila pojavljuju se tu i tamo neki razumni clanci na blic sajtu... kad ono..:dry:

Edited by lostfanforever
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...