Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Svi muzu, al oni prednjace. A i predsednik je najavio da ce ubica biti uhvacen posle izbora ako se dobro secam. A predsdnik nas ne bi lagao.



A je li precizirao posle kojih izbora? Nije. Tako da ce biti posle izbora.

Nekih.


Mozda.


Nekad.


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment
1 hour ago, ivic said:

Kiosk u 27. marta, slikano 27. marta

FsR4x31.jpg

 

Ali lesinare tu nesrecnu devojku bez milosti :ph34r:

 

Mozda namerno ni ne resavaju slucaj.

Link to comment

Ali zamisli tek tog govnara, koji “napiše” knjigu da profitira na ovome... mada ni onaj ko je kupi nije mnogo bolji. Neverovatno koliko se tu lešinara okupilo.

edit: gledam sad, u Delfiju imaju čak dve, jednu napisao Mladen Mijatović, novinar hronike na Pinku, a drugu neka Zagorka, novinarka hronike u Novostima.:ph34r:

Ipak nije DJV kao što sam pomislio, njegov književni prvenac mora biti o Vučiću, eventualno Putinu.

Edited by mraki
Link to comment

A dobro, na to već gledam malo drugačije, to je posao, specijalizovao se za to, kako mogu razni inspektori...

Nego, mene u celom ovom slučaju zanima, može li optuženi imati iole pravedno sudjenje posle ove nezapamćene hajke u medijima?

Edited by mraki
Link to comment

ovo što se dešava oko ubistva jelene marjanović nije nikakva hajka posle koje će ubica imati nepravedno suđenje, za koje sumnjam da će se ikada dogoditi zbog istrage koja je vođena amaterski i nesposobnog tužilaštva, to je obično razlačenje leša nesrećne žene

 

i to prevashodno od medija koji u isto vreme nemaju muda da se bave aktuelnom situacijom u zemlji na način dostojan profesije, ili su na neki drugi način povezani sa režimom

Link to comment

Slažem se, ali isti ti tabloidi su presudu odavno već doneli, ne razvlače samo pokojnu ženu, već celu porodicu. A porodica kakva god da je valjda ima neka prava, čak i u Srbiji. Pritisak koji su oni stvorili teško da može da ne utiče na ceo proces.

 

Toliko mi je odvratna ova tema posle svega da mi je glupo što sam bilo šta komentarisao. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...