Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

E, gledam sad stranicu proizvoda na lg sajtu... Da li je potrebno (ili korisno na bilo koji nacin) registrovati proizvod, apdejtovati softver, itd?

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Da. Takodje, regovao sam tv preko sajta, dobio mejl, uradio konfirmaciju i kada pokusam da se sajninujem na tvu, kaze inkorekt.

 

Hejt za daljinski. Ok dugme je u centru, oko njega se izdizu strelice, a oko strelica (prakticno u istoj ravni) su smart, back, exit,... dugmici. Veoma lako se umesto strelice klikne na neki od njih

 

Hejt 2 - sort kanala. Prvo mi deluje potpuno idiotski uradjeno. Drugo, meni za search pokrije 2/3 ekrana pa ne vidim sta sam nasao. Trece, meni nestane nakon 10ak sekundi, pa moram ponovo sve da radim

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Edited by nbg4ever
Link to comment

Smartshare sam na kraju skinuo preko torenta. Radi.

3D je debakl, jer fajlovi koje sam skidao imaju onako side by side sliku, dok je sempl na tv-u mutan. Naravno, naocare ne reaguju u prvom slucaju. Mozda su potrebne one dual play, otkud znam.

 

YIFY izgleda ok, ali je zvuk primetno losiji od kvalitetnijeg ripa. Sliku sam namestao preko wizarda, a ostaje jos da probam i one definisane modove (cinema, itd). Mada, tu bi postojeci vlasnici mogli da posavetuju. Bice jos pitanja, toliko za sada

Link to comment

Hvala, ali to nije ono što me zanima, te funkcije već imam preko Plex medija servera, Mene više zanima da li televizor mogu  da koristim kao drugi monitor, bez kabla, ako hoću da igram PES ili NBA 2k14...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...