Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Ja sam se ipak odlucio za radnju. Razlika u ceni nije bila vredna rizika, jer sam taj koji sam zeleo nasao na nekoj akciji.

 

Nema rizika.

 

U mom slučaju, razlika u ceni je bila oko 150e pa ti vidi.

 

 

I ja kupio LG i Panasonic od madjara, radije podrzavam male ljude nego strica nacije

 

apsolutno

Edited by copkillah
Link to comment

Pretpostaviću da je Miki, ja sam pre par godina kupio od njega i preporučio ljudima (nekima i sa foruma) i svi oduševljeni.

Jeste Miki, skroz korektan tip.

 

Meni je razlika u odnosu na radnu tad bila oko 200 evra.

 

A garancija funkcionise kao sto sam se uverio.

Link to comment

Garancija vazi samo u tom servisu ili bilo kom ovlascenom LG? Nije losa kombinacija ni ako ti jedan servis daje garanciju al je puna garancija prava stvar.

Link to comment

Garancija vazi samo u tom servisu ili bilo kom ovlascenom LG? Nije losa kombinacija ni ako ti jedan servis daje garanciju al je puna garancija prava stvar.

Verovatno u svim ovlascenim LG servisima, ali mi je Miki rekao da idem u ovaj. Ignis se zove, Radnička 57.

Link to comment

Pomislio sam da nisu slucajno banditi sto mene usrecise. Napisao sam ti na pm koji je servis. Ovi su mi vratili kintu do dinara pa sam im obecao da necu da im pravim anti reklamu iako su debelo zasluzili za godinu dana zezanja i pokusaj cistog lopovluka.

 

Ignis mi zvuci poznato, moguce da su stvarno ovlasceni LG servis. Ovi moji mi prodali pricu da su i oni sto naravno nema veze sa mozgom.

 

Ako madjar radi sa postenim servisom onda je skroz ok aranzman da ti oni daju garanciju. Problem je samo sto nisu bas svi servisi posteni.

 

edit: evo ti ga Ignis medju ovlascenim

 

https://www.tehnomanija.rs/pages/spisak-servisera.html

 

Ovih mojih bandita naravno nema na spisku.

Edited by katamaran
Link to comment

Sad tek skontah da imam u stanu + na selu svašta nešto LG, od 4 TV-a (tri LED, a jedan od njih 6+ godina, plus jedan još matoriji CRT), preko 2 telefona, do DVD playera sa HDD, isto matorog... sve radi ko sat, ko i prvog dana. 

 

LG ftw, za svoj razred.

 

Ne bih danas nikako kupio TV ili monitor, a da ga prethodno ne pogledam bar desetak minuta.

Imam kod kuce 20" LG 205WT koji je star desetak godina i radi kao sat (posle remonta elektrolita u napajanju pre dve godine) i ne big ga menjao za nešto što nije tri puta bolje.

 

Na poslu imam, stalno dostupnih pedesetak različitih vrsta monitora, i sve je to postalo "sezonska roba" u zadnje vreme.

 

Upravo ovo pišem sa LG20M35 i mogu da kažem da je golo sranje za bilo koji drugi model koji sam koristio.

Imam na stolu pored njega i dve 19" (AOC i ViewSonic) i šiju ga u svemu osim u potrošnji koja je reda 25-30W.

Link to comment

Sad tek skontah da imam u stanu + na selu svašta nešto LG, od 4 TV-a (tri LED, a jedan od njih 6+ godina, plus jedan još matoriji CRT), preko 2 telefona, do DVD playera sa HDD, isto matorog... sve radi ko sat, ko i prvog dana. 

 

LG ftw, za svoj razred.

 

Jel ti to nudis nesto na prodaju? :D

 

 

Samo da pohvalim, kupio sam tv od tipova koji donose iz Madjarske. Pokvario se bio, garancija vazi, lg servis na Cuk Padini jako profesionalni. Riknula bila maticna ploca, resili za dan.

 

Inace, taj tip sto prodaje ima lager u Beogradu, donese ti kuci, otvori kutiju i proba tv pred tobom. Nista slanje kurirskim sluzbama i slicno.

 

Daj na PM tog Mikija plz.

 

 

@Rene: Imas li ti neku best buy varijanticu da podelis? :)

Edited by Shan Jan
Link to comment

Haha da, nisam ni sam znao koliko se toga nakupilo za desetak godina. Apsurd: ne gledam tv program uopšte, sem u poslednje vreme N1 vikendom ujutro...

Link to comment

Nema odgovarajuce teme a ne bih da otvaram novu, mogu i ovde mozda da dobijem odgovor.

 

Kupio sam za sitnu kintu neki matori ali profi Philips projektor, HD ready rezolucija, lampa radila 500 od predvidjenih 1000 sati, sve na projektoru radi ali imam problem sa manjkom lumena.

 

Nekako mi se cini da je projektorsko svetlo slabo iako projektor ne prikazuje da je lampa oslabila. Btw. uredjaj je iz 2004te godine jeste da nije puno radio ali svejedno, mator je. Da nije do toga? Zna li neko za servis u kojem bi ga pregledali?

 

A?

Edited by Caligula
Link to comment

ne znam za servis, al znam da projekcija vrlo zavisi od platna na kom se emituje i zamračenosti prostorije

možda ti je utisak potpomognut time

:unsure:

Link to comment

Provereno je MNOGO bolje na odgovarajućem platnu.

 

Nazad na temu, ima li kometara na Toshiba LED LCD 40L1553DG

Na rasprodaji je, samo 35k, gledam šta da uzmem kevi umesto nekog malog LGa koji sad gleda...

 

Gleda strejt kablovsku, nije ni D3, povremeno joj zabodem tablet ili lap preko hdmi-ja da odgleda epizodu serije koju je preskočila i tako to...

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...