Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Za slcnu kintu mozes da nadjes proverenu marku.

 

edit: pricam napamet...

 

AL opet bih pre uzeo Filipsa za 9 hiljadarki vise

 

http://www.tehnomanija.rs/lcd-i-led--televizori/philips-televizor-led-lcd-40pft4200.html

 

edit2 :Samsung za 45

 

https://www.bcgroup-online.com/televizori/samsung-ue40j5002-led-fullhd-31749

 

edit 3: elite ti je trenutno 34 ako si hazarder

 

http://www.winwin.rs/televizor-tv-40-led-elite-1619-1920x1080-full-hd-hdmi-6772979.html

Edited by katamaran
Link to comment

Ma to me pitao tast tj njegov komsija.

 

Laze kao ker, vi Jagodinci ste isti kao Pirocanci, priznaj da neces da se otvoris za neku proverenu marku nego bi da ustedis. Dzabe i sto zgrces silnu lovu od advokature i na dojavama iz bugarske i rumunske kosarke, stipsa si. Kao za tastovog komsiju, pa ne mozes nas ovde farbati...

Edited by Zli Gli
Link to comment

Ista stvar samo drugo ime

Ja nisam odustao, mada procitah jutros da ne preporucujes. Uzeo taj vox najjeftiniju varijantu danas, nego ne umem da spojim sve, pa ako mozes da pomognes.

Sve mi zakljucano osim par kanala. Posto imam D3 i to mi ne radi (ne mogu sa daljinskim od d3 da prebacujem kanale). Imao sam stari televizor do sada, i ja sam prikljucio ono trozilno (crveno, zuto i belo) od d3 u ovaj televizor plus onaj od antene. Sad ne mogu da se setim, ali mislim da kad su ugradjivali d3 za stari TV, da su ostavili neki kabl (tanki ulaz kao za USB izgleda) za novi. Sad ne mogu da nadjem taj kabal (verovatno klinac negde zaturio), a mozda sam sve i umislio :)

Pomoc neka?

Link to comment

Taj je hdmi, ne mogu da ga nadjem sad, a secam se da su ga ovi majstori ostavili, nema ga u onim kutijama od d3, pojavice se vec negde, pa sam povezao preko ona 3 tj tek kad sam beli izvadio radi, samo sa crvenim i zutim (kao kod starog TV-a), a i izvor sam prebacio na SIDE AV i sad imam sve.  Zbog klinca mi bilo najvise zao da ne namestim odmah on gleda crtane, ja samo sport. Za ostalo i ne sluzi :)

A riciver jedan od ovih Cisko (verovatno prvi od ovih sto vise nisu u ponudi).

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Moram da kupim TV. :isuse:

 

Poslednji put sam ga imao pre 15 godina, tako da nemam pojma sta treba da gledam.

Koristice se iskljucivo na SBB-u, imam ovaj neki paket sa nekim risiverom koji mi stoji u kutiji pa treba da ga aktiviram.

Ono sto znam je da bih voleo da bude fullHD (1920x1080), dalje nemam pojma, vidjam po reklamama u izlozima da televizori imaju wifi, nemam pojma sta ce im, pa ako nekog ne mrzi da napise rec dve o tome sta ima na trzistu i za sta sluzi, ne bih da uzmem nesto bezveze a da sam za samo malo para mogao da uzmem nesto bolje... Cena tu , 30-40.000.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...