Jump to content
IGNORED

NBA Fantasy 13/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    31

  • Daddy Cool

    15

  • LeBron

    14

  • Timmi

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ima roto liga. Ova ozbiljna je komplikovana i puna. Ocekujem da i Ivan pokrene svoje dve lige
Ros, kako se obnavlja liga? Nesto me zajebava za onu moju razvojnu...Zoki, mozda ce biti neko slobodno mesto u toj, pa ako si igrao ranije zvacu te...
Link to comment
Ros, kako se obnavlja liga? Nesto me zajebava za onu moju razvojnu...Zoki, mozda ce biti neko slobodno mesto u toj, pa ako si igrao ranije zvacu te...
to bi trebalo biti lako.nahttp://basketball.fantasysports.yahoo.com/nbabi trebao da imas spisak svih liga koje si igrao prosle godine i onda ili "Renew" (ako si admin) ili "Send Reminder" (ako nisi).ako to ne uspe, onda idi na "Create a League", gde ces moci da preneses podesavanje bilo koje lige u kojoj igras, kao i igrace da im posalje pozivnicu
Link to comment
Ima roto liga. Ova ozbiljna je komplikovana i puna. Ocekujem da i Ivan pokrene svoje dve lige
Ok, thx - nisam baš za roto. Nedostajaće mi jedna liga ove godine, pa rekoh da se uvalim ako ima mesta (pod uslovom da Ivan ne zaboravi da pokrene svoje lige).
Link to comment
Ima roto liga. Ova ozbiljna je komplikovana i puna. Ocekujem da i Ivan pokrene svoje dve lige
Rose, odlucio sam da se ove sezone zahvalim na pozivu za Roto. Za dve godine igranja mi se nije primila, pa da ne tovarim sebi obavezu, posto imam u najavi jos jednu kvalitetnu H2H.
Link to comment
steta... jebemu, jel samo ja vise volim roto od h2h liga?
Pa ne znam... svaki Fantasy je dobar, ali cisto da ne preterujem ako mi vec nije zadovoljstvo. Glupo mi da otaljavam i pri tom trosim vreme, koga znam da cu imati manje nego ranije.
Link to comment
Rose, odlucio sam da se ove sezone zahvalim na pozivu za Roto. Za dve godine igranja mi se nije primila, pa da ne tovarim sebi obavezu, posto imam u najavi jos jednu kvalitetnu H2H.
nije problem. razumem.lepo sto si javio, da ne cekam :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...