Jump to content
IGNORED

Worst date movies


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    15

  • kim_philby

    6

  • copkillah

    5

  • Ajant23

    5

ja sam sebi postavio zadatak da gledam sve domace filmove koji se nadju u redovnoj distribuciji. i sa paskaljonijevih optimista sam izasao ali na to nisam imao snage da se vracam.ovaj arsenijevic je ko neki neintencionalni omaz hitchu i mel brooksu iz high anxiety perioda pa se moze gledati i tako da ti bude zabavan. ptica u kavezu koja zbrise i onda prolece svaki cas kroz kadar (birds), zena na ivici krova (vertigo), vuk kostic zivi sa ludom kevom milenom (psycho) i bulji stalno u prozor anice dobre (rear window) koja krade kintu sa svog lokalnog posla da bezi iz zemlje (opet psycho).
:lolol:Mojoj zeni se taj film svidja. Kao i Beli, beli svet, a pre neki dan je stigao DVD Zena sa slomljenim nosem, da gledamo zajedno. Nisam hteo da idem kad su jednom pustili u bioskopu Beli, beli svet ovde. Kad se vratila, pitah: "jel bio mnogo tuzan?". "zena izlazi iz zatvora..."A ti si jos dva puta placao kartu.
Link to comment
to sve objasnjava.
objašnjava samo to da ja ništa ne radim bez razloga.dakle, neko vreme je šizela što uvek gledamo samo stranjske filmove, pa sam lukavo čekao priliku i pristao da odemo na brkin remek uz klauzule: ako se nasmejem makar jednom, idemo na koji god film poželi, a ako se i ona smori, ne idemo više ni na jedan domaći.tako je srbin pobedijo.
Link to comment
:lolol:Mojoj zeni se taj film svidja. Kao i Beli, beli svet, a pre neki dan je stigao DVD Zena sa slomljenim nosem, da gledamo zajedno. Nisam hteo da idem kad su jednom pustili u bioskopu Beli, beli svet ovde. Kad se vratila, pitah: "jel bio mnogo tuzan?". "zena izlazi iz zatvora..."A ti si jos dva puta placao kartu.
dva puta :(
objašnjava samo to da ja ništa ne radim bez razloga.dakle, neko vreme je šizela što uvek gledamo samo stranjske filmove, pa sam lukavo čekao priliku i pristao da odemo na brkin remek uz klauzule: ako se nasmejem makar jednom, idemo na koji god film poželi, a ako se i ona smori, ne idemo više ni na jedan domaći.tako je srbin pobedijo.
ali covece ti si kao vatrogasac iz cernobila, inzenjer iz fukusime ili ko bruce banner kada se izlozi zracenju gamma zraka. ovo je ko origin story za nekog super-villaina!
Link to comment

što bi reko ravaneli, poslednjeg tipa na kog sam se ložila, odvela sam u gete institut na murnaov tabu. delovalo je da je dobro podneo, međutim ubrzo se odao heroinu i u potpunosti me zanemario.a inače u mladosti, kad god su me muvali tipovi koji mi se nisu sviđali, vodila sam ih u kinoteku i letnje kino na adi ciganliji i to je savršeno funkcionisalo.

Link to comment

E al ti Optimisti su zaista dno dna. Dvocifren broj puta sam prekrivao oči rukama od blama i gledao film kroz prste. Klasičan mali djokica koji pokušava da napravi kopiju nečeg kvalitetnog sa zapada.Elem, retko se dešavalo da idem sa devojkama u bioskop. Zapravo, retko idem u bioskop uopšte. Uglavnom je to ili FEST ili FAF ili neke retrospektive u domu omladine. Par puta se dešavalo da ona zaspi, uglavnom uz neki Iranski ili Filipinski film, ali nikad nije bio baš blam.Uz Bojlovih idiotskih 127 sati na sceni sečenja ruke bilo je malo čupavo, ona se sledila, ja umirao od smeha a iz publike se čuje ''Gorane.... Gorane !!! Upalite svetlo molim vas!!''Kad je izašao Antihrist, ja sam ga gledao kao blesav. Zaista sad ne kontam šta sam video u tom filmu. Matori nacista i klasični prevarant po stoti put zamazuje oči ljudima intelektualiziranjem koje ni sam ne konta. I tako, oduševljen filmom, zvao sam najbolje ortake da gledamo u bioskopu. Posle filma je sledila poprilično čudna tišina do kuće.

Link to comment
rozenkrojc i gilderstern su mrtvi - ubio se od dosade, ali se oboje kao bili kul, pa prepričali ceo film. bilo nas 4oro u bioskopuConfessions of a Dangerous Mind - otišao sa istom ribom, bili solo u bioskopu i tada već uveliko zajedno. imao sex u praznoj sali. nije užasan za dejt, ali eto da se znaGood Night, and Good Luck - užasan za dejt. nisam imao šanse da novoj objasnim šta je makartni radio za vreme trajanja filma. suviše uska tema. jako neprijatan odnos. devojka se zvala marija jovanović, ja preko fakultetskog mesindžera dobio poruku od marije jovanović, kao cimni za piće. startovao je na hodniku, sve po propisima posle toga. 4 nedelje kasnije sam skontao da mi je neka druga marija jovanović poslala tu poruku i to iz razgovora sa ovom prvom marijom jovanović. strašno neprijatnomajkl klejton, The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford double feature na nekom od otpadaka festova u ns - jedan od najvećih životnih fejlova. poslednji put da sam se u životu ložio na ribu... plus se i ona se ložila na mene. pre nekih 5 godina. ona se smorila na filmu, ja imao neki smešan džemper. nismo otišli na sledeći dejt posle toga. nemam pojma koji je kurac nisam zvao. sada se udala i živi u australiji. boli me koliko sam bio glup. tad sam naučio da ribe možeš voditi isključivo na komedije i to da znaš da su ok.ljubav i drugi zločini - hteo da izađem posle pola sata. ova neće da čuje - film se mora ispoštovati! posle toga sam baš imao problema sa tom ribom, sreća nije trajalo predugo. isterala me iz auta kada sam bacio šalu na neke njene koeljanske zaključke oko životnih problema. to je ona za koju me je gudravi nekada tovario
Znaci ako film nema veze sa Klunijem ti u bioskop ne ides?A stose mene tice jednom sam isao na dejt u bioskop na Nove nindza kornjace a sa bivsom sam na prvi dejt otisao da gledam Outrage . Osim toga mi jedino na pamet pada onaj nesmesni Due Date koji na dejtu nisam ni gledao.
Link to comment

Uh sad mi se vraca da sam imao i neuspesan dejt gledajuci Enigmu Kaspara Hauzera i to ne u bioskopu vec u nekom kaficu na bulevaru koji je imao filmske veceri u potkrovlju. Drugi dejt je bio u kinoteci i Smrt u Veneciji.Nakon toga sam batalio.

Link to comment
Uh sad mi se vraca da sam imao i neuspesan dejt gledajuci Enigmu Kaspara Hauzera i to ne u bioskopu vec u nekom kaficu na bulevaru koji je imao filmske veceri u potkrovlju. Drugi dejt je bio u kinoteci i Smrt u Veneciji.Nakon toga sam batalio.
e tamo sam i ja odgledao brdo zanimljivih filmova recimo neke 2003-04.
Link to comment

Mene je jednom jedna devojka pozvala da gledamo zajedno Nebo nad Berlinom, koji sam ja gledao već dva puta do tada, i dopadao mi se film. Međutim ja ti prethodnu noć zaglavim, posle odem na faks i tako spojim jedno 36 sati bez spavanja. Ipak odem na dejt, računam, znam film, moći ću malo da dremnem, a posle ću moći da pričam šta sam gledao. Međutim, očigledno da sam zahrkao jer posle filma je naglo postala hladna prema meni. Nismo se više čuli.

Link to comment

...davne 91.scena 1. vrućina, tuđi smrad i znoj svoj dovode do toga da napustim šesnaju i krenem peške preko brankovog mosta. hodam ka nbgd, vozi bicklista ka gradu. pogledamo se. mimoiđemo se. sladak dečko, v. liči na frajera iz la femme nikita i betty blue. vrati se biciklista, kaže da mu se sviđam i da hoće da se upoznamo.scena 2. nalazim se sa biciklistom nekoliko večeri kasnije na trgu. idemo u zvezdu, ja odabrala Mujeres al borde de un ataque de nervios koje sam već gledala i hoću još jednom, a bicklista nije. pada kiša, oboje nervozni i smušeni. on kupuje karte, ulazimo u bioskop, brbljamo i gledamo se.scena 3. počinje film koji je domaći, tri reči, a zove se: majstor i šampita.

utešna misao 1. možda je ovo samo reklama. vreme curi. sranje, nije reklama. užasavajuća misao 1. možda je on stipsa koji bi ovo gledao samo zato što je platio karte? da li da kažem: nema veze, možemo gledati i ovo.vreme i dalje curi.užasavajuća misao 2. možda se njemu film sviđa?scena 4. on gubi živce. napuštamo bioskop. nikad se više nismo videli. čuli se svakodnevno telefonom u nekoliko narednih dana, onda ja imala neku žensku sedeljku pa ga nisam pozvala, on izljubomorisao na to i ostavio me.pošto mi je komšija iz šireg kraja, posle nekoliko godina sam ga srela s devojkom. inače mrzim da na dejtove idem u bioskop. i ovako se retko smuvam, ako bi ih ocenjivala još po odabiru filmova i ponašanju u bioskopu - komotno bih mogla u manastir. samo sa 1 dečkom (pre i posle veze prijatelji) sam godinama išla redovno u bioskop. bioskop mi je sinonim za njega i naš odnos. uživala sam da gledamo filmove zajedno.dok mi 10-15 godina kasnije nije rekao da on baš i ne voli bioskope, i da radije sedi i gleda filmove na svom gigantskom teveu.ladno mi se srušio svet i otad uglavnom idem sama u bioskop, najčešće tokom festivala. overfilmujem tamo, pa posle odmaram.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...