Jump to content
IGNORED

Mustafa Kemal'in askerleri


InvisibleLight

Recommended Posts

Erdogy blokira Finsku i Švedsku zbog kurdskih azilanata, koliko će mu trebati da shvati da alijansa ne gleda u njegovo dvorište nego (samo) u tuđa?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, mlatko said:

Erdogy blokira Finsku i Švedsku zbog kurdskih azilanata, koliko će mu trebati da shvati da alijansa ne gleda u njegovo dvorište nego (samo) u tuđa?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Erdogy bi blokirao SAD kad bi mogao, zbog toga što neće da mu izruči Gulena.

  • Haha 1
Link to comment
15 hours ago, mlatko said:

Erdogy blokira Finsku i Švedsku zbog kurdskih azilanata, koliko će mu trebati da shvati da alijansa ne gleda u njegovo dvorište nego (samo) u tuđa?
 

 

Ово му је зицер који неће пропустити, поготово када је Шведска у питању. Промену става може да наплати директно од њих, а може и од САД као главног покровитеља. И једни и други имају шта да му понуде у замену за амин.

  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

Изјаве нису суштински другачије од гомиле претходних изјава истог типа, ту периодично наилазе моменти када се све и свашта вади из арсенала за писање саопштењаtm. Поготово нема смисла сад кад се планира нова операција у Сирији тј. покушава преко Руса и сиријске владе доћи до циља те операције без да војска улази.

 

Мислим да је то са Грчком више луђење него нешто реално. Проблем је што имамо озбиљан рат у комшилуку, а такве ствари увек имају потенцијал да се на крају прошире на три комшилука. Та тензија ће трајати све док траје ово у Украјини.

Link to comment
  • 1 month later...
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • 4 weeks later...
×
×
  • Create New...