Jump to content
IGNORED

hram dzosa vedona: firefly i ostala remek-dela


Lrd

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    41

  • Ajant23

    18

  • Arkadija

    15

  • nera

    14

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zbindžovali ja i gospođa, nama super, jedva čekamo drugih 6

Quote

HBO drama series THE NEVERS debuts Part One of its first season with six episodes beginning on SUNDAY, APRIL 11 (9:00-10:00 p.m. ET/PT). Part Two's six episodes will follow at a later date, to be announced.

 

Link to comment

Kada sam već prvi najavio seriju da napišem. Radije bih je ignorisao.

 

Serija je baš loša. Vedon je potpisan kao reditelj na izvesnom broju epizoda. Sumnjam da je kao scenarista on tu nešto mnogo radio. Jedino što je postavio okvire u prvoj epizodi i to više po tim budalastim postmodernističkim™ školarijama da ih koliko toliko plastično i šaljivo približi neupućenima, ako ih uopšte još i ima što bi rekao vic o veganu.

 

Nadalje je sve još gore i gore. Iako je loše počelo, nadao sam se nekom potonjem povratku Vedona u jači doprinos kako se serija bližila kraju sezone, ali nisam ga primetio. Sumnjam da ga je i bilo.

 

Sve u svemu, serija je delovala kao najgori lubin sarkazam o Vedonu iz naslova topika (topik je nastao splitom i ima moderatorov naslov), a nimalo kao njegove ranije stvari...

Link to comment
  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...

Pogledala sa dragim Firefly, njemu je bio prvi put, meni već ne znam koji. I dalje mi je serija jedna od naj, iako se sa tehničke strane vidi da je za nesto falilo više novca. Vidim da imam i nešto šta se zove "Browncoats unite - 10th anniversary" - da li je to radnja izmedju serije i filma (kao rekapitulacija uz par novih scena, ako se sećam dobro) ili je posle filma? Tj. šta da gledamo prvo od ta dva? Ne sećam se dobro te epizode ili šta god da je.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...