Jump to content
IGNORED

hram dzosa vedona: firefly i ostala remek-dela


Lrd

Recommended Posts

ulepsala si mi dan :wub: znas kako je dosadno sa ovim momcima prepricavati superheroje. samo kazi, oces stripice, oces filmice, oces volpejpere :D

 

a za rodnu identifikaciju je jos teze, samo da znas.

 

It's a deal ^_^ momci poslovicno preteruju ali su simpaticni ponekad -_-

Ja takodje imam slabo zainteresovanih za superheroje u okolisu pa sama sa sobom diskutujem uglavnom :lol:

Volpejeperi, ali oni pravi, ne-kompjuterski, mi ostaju bolna rana jer nikad nemah zid za iste a sad mi malo bedak pod stare da kacim :cry: zato nadoknadjujem ovim kompjuterskim.

 

edit: za bold htedoh reci - sve sto je ljudsko nije mi strano

Edited by nera
Link to comment
  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    41

  • Ajant23

    18

  • Arkadija

    15

  • nera

    14

Moglo bi ovo sada sve da se preseli na odgovarajući topik.

 

A ja sad ne mogu da se uključim u diskusiju bez spojlera. Gledajte poslednju epizodu!

 

Ću dizginem sad.

Link to comment

Reče luba već, ima de oćeš. A Avengerse obavezno gledaj, nevezano za seriju. Mislim, seriju možeš da gledaš lako i bez gledanja Avengersa, ali film treba da gledaš jer razbija na kub.

Link to comment

ja sam veceras razresila najvecu zivotnu dilemu. konacno sam prelomila da cu od sutra sve posvetiti da postanem natasa romanova. velika je i tesna bila trka sa marijom hil, ali sam ipak odlucila.

 

ovde cemo da pricamo o kepsu, tamo na filmu bi nas pojeli.

Link to comment

ja sam veceras razresila najvecu zivotnu dilemu. konacno sam prelomila da cu od sutra sve posvetiti da postanem natasa romanova. velika je i tesna bila trka sa marijom hil, ali sam ipak odlucila.

 

ovde cemo da pricamo o kepsu, tamo na filmu bi nas pojeli.

 

Ma najbolje. Ti si:

 

JennySparks.jpg

Link to comment

Agents više nisu of S.M.O.R. opet su SHIELD. :Hail:

 

 

 

 

Posebno mi je super obrt sa Vordom, koji je stvarno bio jezivo smor lik, ali sada se vidi da je to maska. Sad iščekujem epizodu po epizodu.

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

SHIELD postao prilično zabavan, ostalo u spoiler:

 

 

 

Uglavnom sve serije gledam po dve epizode u paru, svakih četrnaest dana. SHIELD sam batalio nakon treće, nastavio da skidam, ali da gledam tek kada se zahuktaju. Uprkos tehnologiji, palili su seriju na kurblu što joj je dalo pomalo taj retro SF futuristički šmek i stvarno sam šokiran da su se u organizaciji poput SHIELD-a mogli razviti fašistoidni elementi.

 

Upleli su dosta referenci na Die Hard, i to na drugi deo u kome je Renny Harlin u svom stilu samo dodatno humanizovao McTiernanovu franšizu...

 

Likovi su pronašli arhetipskih dubina: preko par jakih linija u osnovama karikatura, dobro povučenih zanatski sigurnom rukom i bez preterivanja, dodatno se prešlo akvarelom finijih ironija.

 

Ovo je serija čije se epizode tovare na gomilu dok joj visi nad glavom damoklov mač propadanja u stripovsku autoreferentnost. Ukoliko izdrži do sedamdesetak epizoda poput Smolvila, moglo bi to biti zabavno. Smolvil je počeo da propada posle osamdesete epizode u: stripove, komentare i jadnu pretencioznost, ali on je bio deo CW-a, i povezan je sa vremenima u kojima je sniman. Ovo kod Diznija ima šanse da skupi dobrih zima, tamo gde su leta kratka i upečatljiva, a prirodno duge zime doba najzabavnijih priča, severnije u srcu Evrope, u kolevkama romansi.

 

Garrett i Ward, ili branilac i štićenik u prevodu, solidno su se razigrali i ko zna šta će biti dalje. Samo da vaskrsli Nikola, odnosno Coulson, sačuva svoje ekipu i posrnuli SHIELD od njihovog koplja. Šokovi slede...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...