Jump to content
IGNORED

drumski ratnik / road rage


Indy

Kakvo vas ponašanje vozača najviše nervira?  

69 members have voted

  1. 1. Izaberite jedno:

    • Zakasnelo prestrojavanje na silu (guranje)
    • Vožnja samo maks. dozvoljenom brzinom u spoljašnjoj ("brzoj") traci
    • Nedavanje migavaca prilikom prestrojavanja/izmene traka
    • Agresivno ponašanje pri parkiranju
    • Biciklisti koji se ne obaziru na pravila vožnje
    • Spora vožnja (ispod dozvolj. brzine)
    • Vozači na telefonu koji ne obraćaju pažnju na saobraćaj
    • Nepoštovanje minimalnog odstojanja između vozila


Recommended Posts

izgleda nije iz te lige

imao je i 27 saobraćajnih prijava. u obrazloženju rečeno da niža kazna nije moguća zbog poruke koju bi poslala(tako nekakao)

 

sama kazna je ok. problem je što uz jednu takvu ide i xyz koje šalju poruku™ da pravda nije jednaka za sve

Link to comment
  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tale

    36

  • Indy

    28

  • čekmeže

    23

  • ivy

    22

deluje ok kazna, jebiga, u slucaju da ga vec neki toma ne pomiluje za godinu, dve.

 

ne mora da ceka Tomu: vec na drugom stepenu ce to ici znatno bolje u njegovu korist.

Link to comment

ma mislim da je ovo najjeziviji deo jezivog pravosudja.

 

mog dedu je '91. kod sava centra na pesackom prelazu zgazio covek.

deda je krenuo da nama, unucima kupi poklone, unukama mindjuse a bratu i meni zlatne igle za kravatu.

 

zvali su nas sledeci dan iz bolnice i rekli da ga je udario auto i da ima prelom obe potkolenice. kad smo dosli u urgentni, rekli su nam da je umro od embolije.

medjutim, prema recima pokojnog caleta, a koji je isao da ga identifikuje, bio je potpuno izlomljen. kako nam je rekao, jedino ga je prepoznao po karakteristicnim sakama. lice je bilo potpuno unisteno. deo glave nije imao.

 

u izvestaju je pisalo da se nesreca dogodila na neosvetljenom lokalnom putu (ulica milentija popovica, pesacki kod sava centra).

pojavio se svedok iz 22. bloka koji je tvrdio da je moj deda ocigledno zeleo da izvrsi samoubistvo.

covek sa svojih 69 godina, koji je mislim bio jaci i spremniji tada nego ja sada.

 

 

lik je oslobodjen, nisu mu uzeli ni vozacku.

Link to comment

u izvestaju je pisalo da se nesreca dogodila na neosvetljenom lokalnom putu (ulica milentija popovica, pesacki kod sava centra).

pojavio se svedok iz 22. bloka koji je tvrdio da je moj deda ocigledno zeleo da izvrsi samoubistvo.

covek sa svojih 69 godina, koji je mislim bio jaci i spremniji tada nego ja sada.

 

Ужасно.

Тај прелаз је одувек добро осветљен. И да случајно није било светла, врло је прегледно.

Иако има кола која често јуре и тркају се са семафором, генерално ту је било мало саобраћајних несрећа.

 

Са друге стране, семафор је тако идиотски подешен да улица може да се пређе одједном само трчећи, сви остали морају да чекају на малом острву док око њих јуре.

Link to comment

pa da, u pravu je sve tako divno relativno.

moguce da je bilo neosvetljeno, ali sve se to desilo u letnje doba, oko pola sest popodne.

a sve je valjda lokalno u zavisnosti od poimanja lokacije.

Link to comment

To je moj komšiluk, nemoguće da je bilo neosvetljeno. Čak i da su vojni penzioneri polomili 2524 uličnih osvetljenja, i dalje bi ih bilo dovoljno da osvetle taj deo.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...