Jump to content
IGNORED

Nedeljnik Vreme


kud u maglu Simoviću

  

85 members have voted

  1. 1. Čitate li Vreme?

    • prestao kad je otišao P. Luković
    • prestao 5.10.
    • prestao 12.03.
    • čitam i dalje
    • nikad počinjao


Recommended Posts

Predikcija: Nova uprava Vremena ce promeniti kurs Vremena sustinski (dilovi sa vlascu mimo zarad pukog opstanka) ali to se nece desiti za vreme Vuciceve vlasti, nego nakon toga

 

Slabo ce to preziveti bez Zareta

 

Link to comment
  • 2 months later...

Ужас, ужас. Заједно смо ишли у БОШ. После смо се још сретали и сарађивали. 

 

Покој му души

Link to comment
Quote

Radoslav Ćebić je za redakciju "Vremena" bio više od kolege – pamtićemo ga kao pouzdanog čoveka, uvek spremnog da pritekne u pomoć, posavetuje, čoveka koji ne odbija nijedan zadatak, čak i kad mu to nipošto ne spada u opis posla.

 

Radoslav je ovakav bio i privatno - veoma druželjubiv, nesebičan i spreman da pomogne kada je riječ o velikim, egzistencijalnim stvarima, ali i malim životnim mukama, poput selidbe, kada bi nakon odrađenog posla u produženoj sjedeljci pretvorio i takav iscrpljujući dan u zabavu. Stalno je bio u pokretu i čvrstom kontaktu sa najbližima, generacijska spona u svojoj familiji, omiljeni ujak, inicijator porodičnih okupljanja kao majstor kuvanja na otvorenom.

 

Vrijedilo je provesti vrijeme u njegovom društvu bilo da se gleda Đokovićevo finale u Vimbldonu, diskutuje o novom Tarantinovom filmu ili bistri o politici, čak i ako nema slaganja o finesama dok on svoje stavove zastupa sa puno strasti, ali promišljeno. Prije par godina je napustio za ovdašnje prilike natprosječno plaćen “nerizičan” posao da bi mogao da se potpuno posveti Vremenu i novinarskom radu. Duboko je vjerovao u značaj tog posla i bio beskompromisno posvećen namjeri da se time bavi.

 

Radoslava sam poznavao prethodnih 12-13 godina. Znam koliko je porodica bila ponosna na njega i koliki je ovo gubitak za njegove najbliže.

Link to comment

Ako neko nije ispratio gostovanje Ivanjija na N1 jutros, ima tamo lepo objašnjeno zašto ne treba bojkotovati, iako je on sam za bojkot. Vidi na desetom minutu 

 

 

Link to comment
Ako neko nije ispratio gostovanje Ivanjija na N1 jutros, ima tamo lepo objašnjeno zašto ne treba bojkotovati, iako je on sam za bojkot. Vidi na desetom minutu 
 
 
Šta je lepo objašnjeno? On nigde nije rekao da ne treba bojkotovati niti zašto ne treba bojkotovati.

Ako si hteo da izvučeš neku poruku, poruka je da se fer uslovi mogu dobiti samo na mač.

Na stranu što je sam Ivanji paradigma stanja u kom se Vreme nalazi; bled i nekonkretan, bezopasan i neupadljiv; ali zato drugar svima, zahvalan i profesionalan, a i fino povezan. Sve, samo ne novinar.

Sent from fav toy

Link to comment

Uhhh ovo za stanje u kojem se Vreme nalazi si dobro opisao...
To što oni i takvi odskaču od trenutne ponude više govori o ostalima nego o Vremenu...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • 2 weeks later...

za pročitati ovonedeljno vreme treba cca 30 min

ozbiljno su se srozali bez žareta

 

glavni tekst gligorijevićka koja prepričava dešavanja na tw, intervju sa radovanovićem, čovek priča istu priču 2.5meseca(apsolutno bez kritike na njegov račun), ok bio intervju sa nekim tipom o ekologiji, srpskim termoelektranama i zagađenju. i odličan tekst o brazilu i koroni

 

ma ni pola sata

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...