Jump to content
IGNORED

Slusalice


*edited by mod

Recommended Posts

Aj kada pomenuste AT...gledam već par nedelja da pazarim model 40 ili čak i 50 ali nisam siguranu u udobost jastučića. Ustvari problem je sledeći: imam AKG 271mk2, zvučno odlične ali mi posle sat vremena postaju jako neprijatne odnosno pretople te ih zamenim sa Senh mm50 ili AKG bubice.

Da li je neko koristio u dužem neprekidnom intervalu neki od gore navedenih AT modela? Kakve su nakon par sati, da li zamaraju ili ne?

Link to comment

Aj kada pomenuste AT...gledam već par nedelja da pazarim model 40 ili čak i 50 ali nisam siguranu u udobost jastučića. Ustvari problem je sledeći: imam AKG 271mk2, zvučno odlične ali mi posle sat vremena postaju jako neprijatne odnosno pretople te ih zamenim sa Senh mm50 ili AKG bubice.

Da li je neko koristio u dužem neprekidnom intervalu neki od gore navedenih AT modela? Kakve su nakon par sati, da li zamaraju ili ne?

Link to comment
11 minutes ago, Frank Pembleton said:

A jel tebi taj BT treba za napolje da možeš da pustiš na telefonu da te ne smara kabl ili... ?

to, oću budem vajrles

Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

to, oću budem vajrles

 

Moje iskustvo sa BT slušalicama... Dobio sam na poklon BeatsX (https://www.beatsbydre.com/earphones/beats-x), čija bi baterija trebalo oko 8 sati da izdrži. Pokazalo se da nije baš tako. Desilo mi se više puta da zam zaboravio da ih napunim i krenuo na put sa praznim slušalicama. Pakao! Voleo bih da prodam ove i kupim sebi neke dobre žičane.

Zvukom sam takođe razočaran. Čitav taj brend pravi slušalice za populaciju koja sluša isključivo elektropnsku muziku, ali ono što ja slušam na ovim slušalicama zvuči grozno. Prenaglašen bas, što dovodi do brujanja, gitare pršte, kao da slušam zvuk sa kineske igračke... Nisam uopšte zadovoljan, a s druge strane moj drugar koji sluša samo tupc tupc oduševljen...

Link to comment
18 minutes ago, Barti66 said:

Aj kada pomenuste AT...gledam već par nedelja da pazarim model 40 ili čak i 50 ali nisam siguranu u udobost jastučića. Ustvari problem je sledeći: imam AKG 271mk2, zvučno odlične ali mi posle sat vremena postaju jako neprijatne odnosno pretople te ih zamenim sa Senh mm50 ili AKG bubice.

Da li je neko koristio u dužem neprekidnom intervalu neki od gore navedenih AT modela? Kakve su nakon par sati, da li zamaraju ili ne?

 

Opis liči na krajnje subjektivan doživljaj i teško da neko drugi ovo može da ti odgovori - jedino da ima iskustvo i sa jednim i sa drugim modelom. Rekao bih da ti ove AT neće rešiti problem.

Link to comment

Imam Koss Porta Pro i obožavam ih. Avaj, kolege se žale da sam glasan, pa ako može preporuka za neke zatvorene, ali da na Deutsche Amazonu ne prelaze 50EUR. I da su makar približno dobre.

Link to comment
2 hours ago, Ras said:

Nisu u pitanju jastučići, a sada vidim da @regasto post nije najjasniji: koža na AT slušalicama ove serije puca i ljušti se na kaišu koji ide preko glave.

Da, nisam dobro opisao...

 

U pitanju je ta tzv. koža, iz kose sam vadio samo crne otpatke a sunđer je druge boje i čini mi se da se on nije ljuštio. Sad sam nešto malo guglao i izgleda da je to falinka na još nekim modelima Audio Technice.

2ldyfmb.jpg

 

Nisam ni ja siguran za neku preventivu, to je vrlo tanak sloj i definitivno ne deluje kao materijal koji je iole izdržljiv. Eventualno mi pada na pamet da se preko stavi neko platno i da se zbudži tako da ne izgleda ružno. Šteta, osim toga imam samo pohvale. I inače ne koristim slušalice duže od recimo dva sata pošto mi to stvara neprijatan osećaj ali u mozgu. Preblizu mi je zvuk.

 

Ovi ostali modeli koji su pomenuti posle...@yzermann je lepo napisao, ti signature modeli su pravljeni baš za vrstu muzike čije ime nose. Bivši kolega je kupio čini mi se Dr. Dre Beats sa ugrađenom vibracijom pošto to "daje više baseva":vesala2: i odvalio sam ga od zezanja pošto je za te pare mogao da kupi i dobre slušalice i dobar vibrator a ovako...

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...