Jump to content
IGNORED

Slusalice


*edited by mod

Recommended Posts

42 minutes ago, zorglub said:

Misliš ovako nešto? Najbolje sluške za pare ikad, samo dosta propuštaju.

Misliš propuštaju spoljašnje zvuke? To je nešto za mene, ja to volim. Slušalice koje me odseku od sveta ne podnosim, ne uspevam da ih nosim duže od 15-tak minuta.

Link to comment
35 minutes ago, aram said:

Misliš propuštaju spoljašnje zvuke? To je nešto za mene, ja to volim. Slušalice koje me odseku od sveta ne podnosim, ne uspevam da ih nosim duže od 15-tak minuta.

 

 

Nisam neki ljubitelj slušalica. U stvari, ne sećam se da sam imao vokmene i samo sam jednom tokom srednje škole bio pozajmio jedan dobar od drugarice i slušao ga neko vreme u autobusima na putu do i od   škole.

Ne moram slušati muziku u autobusu. ionako pevam nešto, stalno. U sebi, na sreću prisutnih.

 

No, ove slušalice su upravo suprotno od onoga što ti voliš i otkrovenje za Bujodraga bubnjara.

Pre njih sam se prilikom kojekakvih snimanja mučio s slušalicama koje lošije "zatvaraju". Puštao bih metronom ili već snimljene deonice toliko glasno da nadjačaju zvuk bubnjeva (da bih uopšte čuo sluške) da sam morao prvo da stavim čepove u uši pa onda slušalice preko njih pojačane  maksimalno.

E, ove Vic Firth slušalice super zatvaraju i propuštaju spoljne zvukove značajno ali ravnomerno utišane.

Milina za svirati uz njih.

 

A kad ih staviš 'nako, u običnoj, tišoj, svakodnevnoj situaciji, ne čuješ ništa od spoljnog sveta.

 

 

 

 

 

Edited by Bujodrag
Link to comment
Misliš ovako nešto? Najbolje sluške za pare ikad, samo dosta propuštaju.
 
 
Da ne tražim u detalje, ovo gore omogućava da smanje fizički pritisak na uši?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
6 hours ago, zmanic said:

Ne, tražim nešto ovakvo:

 

Porta pro se potpuno neizmenjene prave od čini mi se '85., jako su lagane i za cenovnu i upotrebnu grupu su neprexebive, kažu ljudi. Ja ih obožavam.

 

5 hours ago, aram said:

Misliš propuštaju spoljašnje zvuke? To je nešto za mene, ja to volim. Slušalice koje me odseku od sveta ne podnosim, ne uspevam da ih nosim duže od 15-tak minuta. 

 

Mislio sam na "curenje" muzike spolja, kolege me zbog toga maltretiraju. Po svemu sudeći će zbog dripaca da padnu m30x.

 

5 hours ago, Frank Pembleton said:

Da ne tražim u detalje, ovo gore omogućava da smanje fizički pritisak na uši?

 

Sorry Frank, verovatno sam te pogrešno razumeo - pritisak na uši smanjuju oni jastučići iznad.

Link to comment
 
Sorry Frank, verovatno sam te pogrešno razumeo - pritisak na uši smanjuju oni jastučići iznad.
Pa to oni horizontalni, mislim da smo se razumeli...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
On 14.7.2019. at 18:13, zmanic said:

ne radi jedan kanal, kao da su menjali nesto na szandardnim konektorima

Ako ih koritiš sa telefonom, oni imaju 4-polne konektore, a sluške tropolne, tako da ti verovatno to pravi problem.

Ima da se kupe koverteri za 3 na 4 pola za neku sitnu kintu (par stotina dindži)...

Link to comment
  • 1 month later...

Samo da se pohvalim, pale su m30x nakon usporedbe sa AKGom gde su oduvale sve do i zaključno sa K92.

 

Ziben und funcik ojro na deutsche amazonu, a ovde su ~11kRSD.

 

Kolege više ne postoje, niti ja za njih. Hvala seko :heart:.

Edited by zorglub
Link to comment

Treba mi preporuka za blutut sluške za trčanje, ali one velike, ne in ear i te varijante. Samo da su čvrste. Vidim po netu preporučuju ove Plantronics, ali nema ih kod nas, a Amazon ne šalje u naše krajeve. 

Link to comment



Treba mi preporuka za blutut sluške za trčanje, ali one velike, ne in ear i te varijante. Samo da su čvrste. Vidim po netu preporučuju ove Plantronics, ali nema ih kod nas, a Amazon ne šalje u naše krajeve. 


Kako bre ne šalje, ja sad učukao i piše ships to Serbia



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...