Jump to content
IGNORED

Slusalice


*edited by mod

Recommended Posts

11 minutes ago, maheem said:

Ako si veliki audiofil idi na neke bolje. Ja nisam pa nemam zamerke za ove - sjajan zvuk, jacinom izuvaju, lagane, udobne, zgodne za poneti, dobre za odrzavanje. 

Probaj ih negde

To i jeste problem, u ovoj rupi od države distributeri teško da imaju testere.

Link to comment
5 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

to, oću budem vajrles

Kapiram, al Jbga, ovo što se desilo Yzermanu krenulo je i meni ...

Ja sam ove uzeo sa duplom varijantom " i na struju i na baterije" .

Vrlo je neprijatno kad krene bt baterija da riknjava a ne možeš ih priključiti...

aJj6TXQ.png

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

pretpostavljajući da je tako nešto vrlo izvesno spreman sam izdvojiti do 10€

 

:nobles:

 

e

nastranutm šalu video sam neke jbl za 40ak al mi danas nije bilo uz put da svratim do gigatrona

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Evo još jedna preporuka za Sony BT. Ja imam ove:  https://www.sony.com/electronics/headband-headphones/mdr-xb950b1

 

Služe lepo već 2 godine. Bas je pojači (i bez boost-a), al sam se brzo navikao. Koristim ih na poslu, po par sati dnevno. Baterija traje danima, ima i kabl, lepo zvuče. Deluju pomalo fizički flimsy, ali za sad se drže (mada su i pažene, ne napuštaju kancelariju). Postoji i sličan model sa aktivnim noise cancelingom (https://www.sony.com/electronics/headband-headphones/mdr-xb950n1), čuo sam pohvale, nisam probao (al duplo para).

 

Još samo da izjavim da ih koristim za muziku sa kompa dok radim (yt i slično), nisam neki audiofil. Lepo maskiraju kanc zvuke i ove bez aktivnog nc-a.

Link to comment
On 28.2.2019. at 14:42, zorglub said:

Imam Koss Porta Pro i obožavam ih. Avaj, kolege se žale da sam glasan, pa ako može preporuka za neke zatvorene, ali da na Deutsche Amazonu ne prelaze 50EUR. I da su makar približno dobre.

 

Khm?

Link to comment

@Ras Hvala puno. Ne zameri što ne umem da opišem zašto mi se sviđaju Porta Pro, em nisam neki audiofil, em sam posvađan s rečima.

 

Ako može još samo usporedba ovih AT sa ovim AKG (K92), ko je imao prilike da ih proba? Hvala puno!

Link to comment

Sta biste radili u mojoj situaciji, kupili isti model ili probali neke druge sluske?

 

Pre nekoliko godina pazarim sluske po preporuci prijatelja (inace muzicara) - Sony MDR-150 - i super sam zadovoljna zvukom, medjutim, posle ~pola sata krene da me boli levo uvo, jednostavno kao da me tu jako pritiska slusalica. Cim odmaknem od uha, postane bolje. Pitam prijatelja, ni on ni njegova devojka nemaju tih problema. U principu ih najvise i koristim kada idem negde metroom, dakle ne mnogo duze od pola sata u cugu, ali opet me malo nervira to. Sluske su jos dobre i ostavih ih kod roditelja ("kod kuce #2"), i resih da kupim nove za ovde ("kod kuce #1"). Probala sam neke slicne klase u prodavnici koje su mi pokazali (JBL T450 i Sony MDRZX310), i naravno za tih pola minuta koliko probam, sve deluju mekano i udobno, kao uostalom i te moje. Pitah za neke malo bolje klase ali mi odgovorise da imaju ili te koje su ~25 evra, ili preko 100 evra, nema nista izmedju. Ne znam da li da gledam na to da su te jedne sluske falicne sa udobnoscu ili je do moje (asimetricne? :huh: ) glave, i kupim drugi model? Sad vidim ove koje je Ras preporucio, mozda da probam njih, samo sto je kabel dugacak 3m, hmm. Ove Sony imaju 2m i jedva uglavim kabl u dzep nekako :D

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...